Кошка Мурка• 11 декабря 2025
бюджетний адекватний санаторій. Порадьте
Зрозуміла, що не виводу вже, хочу відпочити. Дивлюсь Трускавець, але ціни космос. Може якесь інше місце: Східниця, Моршин, Поляна...? що порадите?
Так точно!• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
В ідеалі 1000 з людини, максимум 1500 за добу
Нет сейчас таких цен.
Щедрик• 11 декабря 2025
Ответ дляДаха-сваха
це теж недешево
Буває дешево, не квартира , а кімната
Щедрик• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
І між процедурами бігти в супермаркет і готувати їжу?
Для чого? Є кафе, столові, санаторії столові
Санька-4b93• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
ну невже Ви дійсно вважаєте, що в санаторіях типу Кристал, Молдова, Трускавець та навіть Шахтар немає жодного вільного місця на період від сьогодні і до 16.01?
Так, вы хотите чтоб и процедуры в 1500 входили? Потому что, иначе, можно снять просто отель с питанием и бассейном и оттуда ходить на процедуры. Но это явно дороже обойдется
ДелиВерка• 11 декабря 2025
Ответ дляДаха-сваха
Додатково:
Путівка на лікування (комплекс: консультація лікаря, діагностика, процедури) – 419 грн./день.
Путівка на харчування (3-х разове, дієтичне, заказне) – 483 грн./день. Послуги автостоянки – 30 грн./доба.
Вокзал поруч.
Супер, дякую
Тепличная• 11 декабря 2025
Ответ дляТарабарщина
Можна готову купувати.
Чи ви думаєте ви на харчуванні в санаторії будете ситі і вас все влаштує? І не доведеться докуплять нічого?)
Ви колись були в санаторії?)
ми були в санаторії, були ситі, та нічого не докупляли...
Пустощі-веселощі• 11 декабря 2025
Цікаво, чому мені все це здається дуже дорого. По суті за 100-150 євро можна вдвох жити, їсти і на процедури ходити
але в гривнях ціна здається якось занадто великою
Карамбулкул• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
В Трускавце Кристалл, только не берите номер эконом
Карамбулкул• 11 декабря 2025
Ответ дляТак точно!
Нет сейчас таких цен.
Есть, санаторий Кристал, это цены с питанием, проживанием и набором базовых процедур. Но это конечно номера без ремонта, но у автора бюджет до 1500, так что впишется в номера и с ремонтом
Щедрик• 11 декабря 2025
Ответ дляКарамбулкул
А в Трускавець 365 не впишеться? Трохи додати і буде все добре
katya2202-ac44• 11 декабря 2025
Ответ дляБез образів
Як ви думаєте - про що це свідчить?
Подивиться готель Трускавець 365, прямо у них на сайті є вся інформація та ціни.
Я післязавтра їду туди відпочивати на тиждень.
Ціна трьохмісного номера на тур з 14.12.25 по 20.12.25 складає лише 8.300 з людини.
Туди входить проживання в сучасному , гарному номері, ( 7 днів, 6 ночей), дворазове харчування ( шведський стіл) та 5 різних екскурсій щодня на вибір. Взимку ще катання на лижах на їх горних трасах. Є свій безкоштовний бювет.
Там є також лікуванні програми, якщо Вам дійсно потрібно щось подлікувати, але вони трохи дорожче.
Але якщо основна мета відволіктися та відпочити, то беріть краще саме екскурсійний тур 👍. А масажи чи якісь лікувальні процедури зможете придбати вже на місці за невелику додаткову плату.
Я саме так і планую зробити.
Це вже моя 7ма поїздка у цей готель ( у різні пори року), тож мені там завжди дуже подобається. Співвідношення ціна-якість ідеальна👍. Я б сказала якість навіть краще за ціну🙂
Я саме так і планую зробити.
Бабуся Бетман• 11 декабря 2025
Автор, може рекомендували уже.
Рекомендую у Поляні мережу санаторіїв Квітка Закарпаття і Сонячна квітка.
Ціни з харчуванням від 650 грн, залежить в сезону.
Ми в вересні відпочивали за 750 грн з людини. Сподобалося.
Личко Невеличке• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Доречі туди дуже гарні ціни пропонують. Але відгуки читала не дуже. Вашій мамі дійсно сподобалось?
Автор, де це про Квітку полонини відгуки не дуже? Я їздила 2 роки підряд с сином. Чудово! Номери, ми жили в корпусі Сузірʼя, харчування, процедури ж ті, що входять у вартість, є ті що окремо платите, територія шикарна, на ексккрсії їздили. Басейн прекрасний з джакузі. Відпочинок дуже сподобався. Але там зовсім не бюджетно(. Можу ще порадити санаторій Шахтар в Трускавці, теж дуже сподобалось, там дешевше, але теж добре, процедур більше входить, в басейн є. Я там теж 2 роки відпочивала
Личко Невеличке• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Я бачила знижки на Квітка Закарпаття і Сонячна квітка. Це не воно?
Ні, зовсім не воно
СпайдерВумен• 11 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Це не воно. Квітка Полонини санаторій недешевий, особливо корпус Сузір´я. Крім того, майже всі процедури платні. Але там дійсно гарно. І справді бронювати потрібно заздалегідь.
Кошка Мурка
• 12 декабря 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Автор, може рекомендували уже.
навпаки категорично не рекомендують саме ці
Кошка Мурка
• 12 декабря 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
погані відгуки про Квітку Закарпаття і Сонячну квітку, вже розібралися, що це геть різні
Бабуся Бетман• 12 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
Дивно.
А яку причину називають( не читала)?
За 650-750 грн за добу з 2 разовим харчуванням, проживанням, басейном, привозною водичкою гріх жалітися.
Просто потрібно розуміти з чим з рівнюватм. Явно не з готелями, де добова вартість 3000-5000.
Я вважаю, що за 650 грн за добу з 2 разовим харчуванням це прекрасний варіант.
А яку причину називають( не читала)?
Мадам Тю-лю-лю• 17 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
з харчуванням мабуть таких цін немає
Мадам Тю-лю-лю• 17 декабря 2025
Ответ дляКошка Мурка
там дуже гарно. якщо ціни хороші, навіть не сумнівайтесь
Мадам Тю-лю-лю• 17 декабря 2025
Ответ дляСанька-4b93
Опять же, рекомендую Фантазию, там же. Там и номера и бассейн получше, к питанию тоже вопросов нет. Но там из процедур только душ Шарко и ванны гидромассажные, за всем остальным надо в водолечебницу ходить.
бассейн критий? теплий?
Санька-4b93• 17 декабря 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
бассейн критий? теплий?
Крытый. В сентябре температура воды 24 была, сейчас не могу сказать