Кошка Мурка• 11 декабря в 17:08

бюджетний адекватний санаторій. Порадьте

Зрозуміла, що не виводу вже, хочу відпочити. Дивлюсь Трускавець, але ціни космос. Може якесь інше місце: Східниця, Моршин, Поляна...? що порадите?
Так точно!• 11 декабря в 17:54
Ответ дляКошка Мурка
В ідеалі 1000 з людини, максимум 1500 за добу
Нет сейчас таких цен.
Щедрик• 11 декабря в 17:56
Ответ дляДаха-сваха
це теж недешево
Буває дешево, не квартира , а кімната
Щедрик• 11 декабря в 17:57
Ответ дляКошка Мурка
І між процедурами бігти в супермаркет і готувати їжу?
Для чого? Є кафе, столові, санаторії столові
Санька-4b93• 11 декабря в 17:58
Ответ дляКошка Мурка
ну невже Ви дійсно вважаєте, що в санаторіях типу Кристал, Молдова, Трускавець та навіть Шахтар немає жодного вільного місця на період від сьогодні і до 16.01?
Так, вы хотите чтоб и процедуры в 1500 входили? Потому что, иначе, можно снять просто отель с питанием и бассейном и оттуда ходить на процедуры. Но это явно дороже обойдется
Щедрик• 11 декабря в 18:00
Ответ дляKriskaA
Миргород.
А в Миргороді що порадите?
Санька-4b93• 11 декабря в 18:05
Ответ дляЩедрик
А в Миргороді що порадите?
Тікати звідти. Вибачте
ДелиВерка• 11 декабря в 18:17
Ответ дляДаха-сваха
https://santruskavec.com.ua/nomery

Додатково:
Путівка на лікування (комплекс: консультація лікаря, діагностика, процедури) – 419 грн./день.
Путівка на харчування (3-х разове, дієтичне, заказне) – 483 грн./день. Послуги автостоянки – 30 грн./доба.

Вокзал поруч.
Супер, дякую
Щедрик• 11 декабря в 18:25
Ответ дляСанька-4b93
Тікати звідти. Вибачте
що там не так?
Тепличная• 11 декабря в 18:29
Ответ дляТарабарщина
Можна готову купувати.
Чи ви думаєте ви на харчуванні в санаторії будете ситі і вас все влаштує? І не доведеться докуплять нічого?)
Ви колись були в санаторії?)
ми були в санаторії, були ситі, та нічого не докупляли...
Пустощі-веселощі• 11 декабря в 18:36
Цікаво, чому мені все це здається дуже дорого. По суті за 100-150 євро можна вдвох жити, їсти і на процедури ходити
але в гривнях ціна здається якось занадто великою
Карамбулкул• 11 декабря в 18:41
Ответ дляКошка Мурка
В Трускавце Кристалл, только не берите номер эконом
Карамбулкул• 11 декабря в 18:50
Ответ дляТак точно!
Нет сейчас таких цен.
Есть, санаторий Кристал, это цены с питанием, проживанием и набором базовых процедур. Но это конечно номера без ремонта, но у автора бюджет до 1500, так что впишется в номера и с ремонтом
Щедрик• 11 декабря в 19:04
Ответ дляКарамбулкул
А в Трускавець 365 не впишеться? Трохи додати і буде все добре
Шеллар• 11 декабря в 19:42
Ответ дляКошка Мурка
В місто Хмільник на радонові води можна поїхати за таку вартість, але будьте готові, що це номера економ-класу де досі витає дух радянської обстановки.
https://sanatoriipodillia.ua/uk/cini/
katya2202-ac44• 11 декабря в 20:26
Ответ дляБез образів
Як ви думаєте - про що це свідчить?
Подивиться готель Трускавець 365, прямо у них на сайті є вся інформація та ціни.
Я післязавтра їду туди відпочивати на тиждень.
Ціна трьохмісного номера на тур з 14.12.25 по 20.12.25 складає лише 8.300 з людини.
Туди входить проживання в сучасному , гарному номері, ( 7 днів, 6 ночей), дворазове харчування ( шведський стіл) та 5 різних екскурсій щодня на вибір. Взимку ще катання на лижах на їх горних трасах. Є свій безкоштовний бювет.
Там є також лікуванні програми, якщо Вам дійсно потрібно щось подлікувати, але вони трохи дорожче.
Але якщо основна мета відволіктися та відпочити, то беріть краще саме екскурсійний тур 👍. А масажи чи якісь лікувальні процедури зможете придбати вже на місці за невелику додаткову плату.
Я саме так і планую зробити.
Це вже моя 7ма поїздка у цей готель ( у різні пори року), тож мені там завжди дуже подобається. Співвідношення ціна-якість ідеальна👍. Я б сказала якість навіть краще за ціну🙂
katya2202-ac44• 11 декабря в 20:24
Бабуся Бетман• 11 декабря в 20:32
Автор, може рекомендували уже.
Рекомендую у Поляні мережу санаторіїв Квітка Закарпаття і Сонячна квітка.
Ціни з харчуванням від 650 грн, залежить в сезону.
Ми в вересні відпочивали за 750 грн з людини. Сподобалося.
Личко Невеличке• 11 декабря в 21:40
Ответ дляКошка Мурка
Доречі туди дуже гарні ціни пропонують. Але відгуки читала не дуже. Вашій мамі дійсно сподобалось?
Автор, де це про Квітку полонини відгуки не дуже? Я їздила 2 роки підряд с сином. Чудово! Номери, ми жили в корпусі Сузірʼя, харчування, процедури ж ті, що входять у вартість, є ті що окремо платите, територія шикарна, на ексккрсії їздили. Басейн прекрасний з джакузі. Відпочинок дуже сподобався. Але там зовсім не бюджетно(. Можу ще порадити санаторій Шахтар в Трускавці, теж дуже сподобалось, там дешевше, але теж добре, процедур більше входить, в басейн є. Я там теж 2 роки відпочивала
Личко Невеличке• 11 декабря в 21:41
Ответ дляКошка Мурка
Я бачила знижки на Квітка Закарпаття і Сонячна квітка. Це не воно?
Ні, зовсім не воно
СпайдерВумен• 11 декабря в 22:12
Ответ дляКошка Мурка
Це не воно. Квітка Полонини санаторій недешевий, особливо корпус Сузір´я. Крім того, майже всі процедури платні. Але там дійсно гарно. І справді бронювати потрібно заздалегідь.
KriskaA• 11 декабря в 23:19
Ответ дляЩедрик
А в Миргороді що порадите?
якщо діабет - то Березовий гай.
Детальніше тут можете почитати. https://mirgorodkurort.ua/
автор Кошка Мурка • 12 декабря в 10:07
Ответ дляБабуся Бетман
Автор, може рекомендували уже.
навпаки категорично не рекомендують саме ці
автор Кошка Мурка • 12 декабря в 10:08
Ответ дляЛичко Невеличке
погані відгуки про Квітку Закарпаття і Сонячну квітку, вже розібралися, що це геть різні
Бабуся Бетман• 12 декабря в 10:39
Ответ дляКошка Мурка
Дивно.
А яку причину називають( не читала)?
За 650-750 грн за добу з 2 разовим харчуванням, проживанням, басейном, привозною водичкою гріх жалітися.
Просто потрібно розуміти з чим з рівнюватм. Явно не з готелями, де добова вартість 3000-5000.
Я вважаю, що за 650 грн за добу з 2 разовим харчуванням це прекрасний варіант.