Пасхальний тролік• вчера в 20:13

Куди подівся такий хліб?

Останнім часом не бачу ніде такий хліб. Шкода, він смачний і склад хороший. Хтось знає, чому? Чи десь є?
Меня не звали• вчера в 20:15
В кулиничах не дивились?
автор Пасхальний тролік • вчера в 20:16
Ответ дляМеня не звали
В кулиничах не дивились?
Дивилась, тільки європейський тостовий, а це зовсім не те ні на смак, ні на текстуру
МаксХмара• вчера в 20:17
А куди подівся круглий білий хліб?
Меня не звали• вчера в 20:17
Ответ дляПасхальний тролік
Ну значить поки не роблять ,теж його не раз купувала
автор Пасхальний тролік • вчера в 20:18
Ответ дляМеня не звали
Так дивно. Він реально смачний
Ворожу на каві• вчера в 20:19
Ответ дляМаксХмара
А куди подівся круглий білий хліб?
Я такой вижу только в хлебных ларьках на рынках и остановках. В обычных маркетах очень давно не видела
КинДза• вчера в 20:47
Ще був смачный чорний маленький кирпичик з насінням. Французький, чи шось таке. Вже нема, інші що з насінням- не смачні, пісні.
Гомосноб• вчера в 21:11
Ответ дляПасхальний тролік
Так дивно. Він реально смачний
Тижні два назад купувала в фірмовому кіоску Куліничи в Києві.
Він мені теж подобається.
Бадабум• вчера в 22:07
Ответ дляГомосноб
Він мені теж подобається.
А где этот киоск находится?
автор Пасхальний тролік • вчера в 22:21
Ответ дляГомосноб
Він мені теж подобається.
Згодна, там склад нормальний, нема білого борошна вищого ґатунку і калорії ок. Та і його вага аж 500грамів, а не 350, як у інших. Він мені і так їсти смачний, і в тостах. І син любить. Десь з місяць не бачу вже ніде у нас. Ну, буду моніторити
Гомосноб• вчера в 23:34
Ответ дляБадабум
А где этот киоск находится?
Святошинський район. Кіоск на вході в сквер між вулицями Верховина та Котєльникова. Біля будинку престарілих.