Перша скрипка• 11 декабря в 20:40

Синдром мркх ( відсутнісь матки)

Дівчата хтось зустрічався з цим діагнозом .
У моєї дочки 15 років не почались ні одного разу місячних . Пішли на узі , і сказали що не віадізується матка (((
черная мамба• 11 декабря в 21:04
Ответ дляПерша скрипка
За 15 років дитина не хворіла , щоб їй треба було узі. Були тільки респіраторні захворювання
Так а плановые, есть же плановые узи. Черевної порожнини я детям делала.
автор Перша скрипка • 11 декабря в 21:07
Ответ дляВільний митець
А с влагалищем что? При отсутствии матки и с влагалищем не всё ок. Оно у нее есть? Матка сама по себе то фигня, если яичники запустятся. Детей захочет - суррогатное материнство ей в помощь.
Ще не провіряли влагаліще .Але коли була маленька то вхід в влагаліще був.
Меряю линейкой• 11 декабря в 21:15
Надеюсь, это ошибка. Странно, что до 15 лет ни разу не были на УЗИ, хотя бы ОБП. А к эндокринологу ходили?
автор Перша скрипка • 11 декабря в 21:18
Ответ дляМеряю линейкой
Ще ні
Княгиня пітьми• 11 декабря в 21:18
Ответ дляМеряю линейкой
Моей 11 лет и если бы у меня не было наследственного заболевания почек, то дочке УЗИ бы и не понадобилось. Болела только соплями. УЗИ обычно на проф.осмотрах детям не назначают, особенно если это гос.поликлиника. Мы в частной на учёте были до 7ми лет и ни разу не назначали. А сейчас заграницей, тут вообще такого понятия нет как профилактическое УЗИ, по показаниям надо пол года ждать чтобы сделали.
Меряю линейкой• 11 декабря в 21:20
Ответ дляКнягиня пітьми
Я просто своим до года обоим ОБП делала в рамках патронажа до года. Но да не в этом суть. УЗИ бы ничего не изменило, если диагноз подтвердится.
ЗдесяЯ• 11 декабря в 21:26
Ответ дляПерша скрипка
Нажаль все зрозуміла😔
В знайомих схожа ситуація, але там матка дитяча/недорозвинута, виявили в 20+. Ймовірно там трохи інша ситуація і напевно місячні все ж були, але лікарі сварили, що раніше не зверталися на узі. Бо в дитинстві чи підлітковому віці гормонами ще можна було вирішити питання, а так було вже запізно. Але з особистим життям все склалося, одружена, просто без дітей.
Доставучая• 11 декабря в 21:26
автор сообщения а УЗИ чего решили повести?
автор Перша скрипка • 11 декабря в 21:26
Ответ дляДоставучая
Бо не юуло менструації
Доставучая• 11 декабря в 21:27
Ответ дляПерша скрипка
Бо не юуло менструації
у меня в 16 пошли.
автор Перша скрипка • 11 декабря в 21:28
Ответ дляЗдесяЯ
Дуже переживаю за її психологічний стан в майбутньому
Тут надолго• 11 декабря в 21:32
Ответ дляТоска в носках
Матку ребенка никто не проверяет на скрининге.
Проверяют если у матери есть проблемы
У меня полное удвоение матки и одна почка: оба раза ещё внутриутробно врачи проверяли эти органы
Ттт, все ок у детей
автор Перша скрипка • 11 декабря в 21:29
Ответ дляДоставучая
у меня в 16 пошли.
Я багато знайомих знаю в яких пішли мс у 16. Пішла на узі для заспокоєння малої
ЗдесяЯ• 11 декабря в 21:33
Ответ дляПерша скрипка
В разі чого ведіть одразу до психолога.
Я зараз психотерапію проходжу з іншого приводу, то тільки зараз зрозуміла наскільки травматичними для мене були слова лікаря в мої 15. В мене тоді інше було - дифузний токсичний зоб і тоді сучасний продвінутий ендокринолог застерігав мене від можливості небажаної вагітності, бо дитина якщо і народиться, то буде розумово неповноцінна. Дуже боялася завагітніти в 20+ і дуже неповноцінною почувалася. Все те ж саме можна було сказати іншими словами.
Тому в разі чого краще одразу до психолога, щоб пропрацювати, що вона нормальна і цінна така, якою є.
Как нефиг делать• 11 декабря в 21:36
В мене місячні вперше були після 15 років. Хтось казав, що дитяча матка. В мене двоє дітей
автор Перша скрипка • 11 декабря в 21:40
Ответ дляЗдесяЯ
В разі чого ведіть одразу до психолога.
Я хочу теж , щоб і зі мною попрацювала . Щоб знала як правельно їй сказати ,а потім відразу з нею . Хочу найти дівчат з таким діагнозом щоб може зустрілися і поговорили. В америці є багато блогерів . Нажаль в Україні не знайшла.
Меряю линейкой• 11 декабря в 21:43
Ответ дляПерша скрипка
Вы главное, не делайте из этого трагедию, если диагноз подтвердится. Если она захочет стать матерью, она ею станет тем или иным способом.
Но важно узнать нужно ли ей пить гормоны, предохраняться и т.д.
Бадабум• 11 декабря в 21:46
А наскільки у вашому місті сучасний апарат узі, чи гарний спеціаліст там? Бажаю, щоб це була помилка
автор Перша скрипка • 11 декабря в 22:10
Ответ дляБадабум
Лікар хороший і узі теж . Приватна клініка. 15 років тому у нас не було цього
Малая Налегке• 11 декабря в 22:42
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
В до цього жодного разу не робили УЗД?
І під час вагітності теж? Просто 15 років і ніхто вам про це не казав?
Ну і що якби сказали раніше... то що?
ПробілНеПрацює• 11 декабря в 23:22
Ответ дляПерша скрипка
Робіть МРТ. Рекомендую дитячого гінеколога Антонюк Наталю Іванівну,якщо ви недалеко від Вінниці.
автор Перша скрипка • 11 декабря в 23:36
Ответ дляПробілНеПрацює
Дякую
Тут надолго• 12 декабря в 10:18
Ответ дляПерша скрипка
Дякую
С вероятностью 99 % вас отправят в охматдет
Невгамовна шахиня• 12 декабря в 11:31
Автор ,действительно, лучше сделать мрт или кт ,это намного более информативно,чем узи . УЗИ зависит многое от аппарата ,на котором смотрят ,от опыта врача ,и часто ошибаются
Здоровья вашей девочке .