Бабайко• вчера в 01:54
Окуляри RayBan Meta
Якщо ви є власником окулярів RayBan Meta, поділіться чесними відгуком. Переваги та недоліки функцій.
Яку версію/модель варто брати.
Чи це виключно для розваги.
Мене в першу чергу цікавить функція синхронного перекладу.
Яку версію/модель варто брати.
Чи це виключно для розваги.
Кава з адреналіном• вчера в 01:57
У мужа знакомой такие, он снимает на них видео в тик ток, по качеству съемки все ок)
Бабайко
• вчера в 04:05
Ответ дляКава з адреналіном
А переклад як?
Яка версія?
ЛісАпетная• вчера в 09:09
для початку - на Андроїд аплікацію не поставите. У Вас айфон? треба з американського епстора качати застосунок
Бабайко
• вчера в 15:25
Ответ дляЛісАпетная
З додатком питань не має. Головне чи вони того вартують, чи це просто імʼя+тренд.