Кривая спроса• вчера в 07:54

Ви б купили такі рослини додому? Ціна - норм чи завищена?

Метровий сантиметр• вчера в 08:48
В цього продавця купувала рослину, але як потім виявилося у неї дорого. Оксана суми флаверс (oksana_sumy_flowers) і її колега флаверс онлайн (flowers__online) є у інстаграм у них гарні ціни і асортимент. Ще
home_plants_ua. Різні ексклюзивні рослинки у них по гарних цінах.
parele• вчера в 08:46
Обидві з ОЛХ.
Перша за 400 грн (правда, рік тому маленькі саджанці були), друга 500.
Мэри Попкинс• вчера в 08:52
Рослини гарні, але ціна на них дуже висока. Можна купити в раша 2 дешевше
Донька подруги• вчера в 09:01
Ответ дляСанта Барбара
Какую верёвку? Мне уже страшно с вами вести диалог.
В сериале друзья даже целая серия была про лысую кошку. Там Джоуи утверждал ’це не кицька’. Так что лысые коты на любителя.
Я про волосатую
Манкоголік• вчера в 09:02
Я їх безкоштовно не взяла, терпіти не можу кімнатні рослини.
Виробила вже їх повно. Подарованих
Баба_Воля• вчера в 09:02
Нормально, потому что у неё там специальный дорогой грунт доя суккулентов. Погуглите цену серамиса или лечузы
В торфе в 2 раза дешевле, но часто в торфе это потенциально смертники, длительный букет, если не умеете ухаживать.
На олх может быть бюджетно, но часто бывает больное и с вредителями. Ищите в своём городе при встрече. Сразу большой горшок дорогой в пересылке + упаковка зимняя. + 150 грн сразу за пересылку крупного горшка.
Санта Барбара• вчера в 09:02
Ответ дляДонька подруги
Я про волосатую
На фото лысый кот.
Донька подруги• вчера в 09:03
Ответ дляСанта Барбара
На фото лысый кот.
А где фото, у меня нет
Санта Барбара• вчера в 09:05
Ответ дляДонька подруги
А где фото, у меня нет
В теме автор выложила три фото. Вот на третем кот. Про него и написали.
Ловлю капці• вчера в 09:13
Ответ дляКривая спроса
Це в мене є
Я думала шось таке з сучасного
А де це ’сучасні’?
Chaterbox• вчера в 09:10
тут пишуть деякі ’дорого’ у рослин, як и у всього є різні садівники і різні країни, тому щоб говорити про ціну, треба більше деталей
Chaterbox• вчера в 09:10
Ответ дляДокладальниця
ищите на олх, там можно найти и дешево, и даже бесплатно отдают
і загнеться через місяць
З родзинкою• вчера в 09:19
У бабулек возле перехода за копейки такое можно купить
ЕлькиПальки• вчера в 09:23
Ответ дляКривая спроса
Це в мене є
Я думала шось таке з сучасного
Антуриум.
Звезда в шоке• вчера в 09:26
Ответ дляКривая спроса
Підскажіть що купити
Потрібно 3 різних рослинки на підвіконня
Порадьте що?
Дякую
У знакомых, родственников ни у кого цветов нет? На работе? Берете отростки тех, что нравятся за 2 грн. (символическая плата чтобы растение принялось, примета).
a.ostroverh• вчера в 09:46
Сестра любит сансевиерию
Для сотового цветка цена норм
Я ей в прошлом году дарила большую муншайн (она со светлым листом без полосок)
За обычную сансу конечно это дорого
Сама купляю квіти• вчера в 10:27
Це сансевієрії. Рослини дорогі, тому що це вже сформований кущ з декількох розеток.
Я собі куплала крихітними діточками і ростила, але вони дуже повільно ростуть.
Мені ці рослини подабаються, але кішка внесла корективи в мої мрії, погризши купу сортових рослин.
Повіддавала всі, крім однієї, в неї занадто жорстке листя, не подобається гризти.
Баба_Воля• вчера в 10:39
Ответ дляКривая спроса
Це в мене є
Я думала шось таке з сучасного
З сучасного філодендрон Біркін, наприклад. Сучасні не будуть коштувати дешево, ви ж розумієте. А бабусині ви не хочете.
Баба_Воля• вчера в 10:40
Ответ дляМалая Налегке
Где увижу интересный вариант. Эпицентр, супермаркет или оптовые базы цветочников
И вы хотите сказать, что в Эпицентре растения такого же размера дешевле? Очень дорого - это как раз про Эпицентр
Донька подруги• вчера в 10:46
Ответ дляСанта Барбара
Дякую
Сусідка зверху• вчера в 11:48
Ответ дляparele
Обидві з ОЛХ.
А що це у Вас за підсвітка внизу? Це від тумби чи по плінтусу?
Сусідка зверху• вчера в 11:52
Якщо у квартирі постійна сухість, то так, якщо піжвищена волога , то ні
У мене сухість і рослини сузих субтропіків прекрасно себе почувають. А от вологолюбні, наприклад , стреліція постійно листя сухе і ні разу за 10 років не цвіла.
Мамаша в бигудях• вчера в 12:11
Ответ дляКривая спроса
Підскажіть що купити
Порадьте що?
Дякую
Эти сансевиерии (народное название Тёщин язык ) разрастаются как бурьян, я на работе раздавала бесплатно, никто не хотел брать даже даром Одна росла в пластиковом горшке и один побег вместо роста вверх под землей втрихаря полез вбок. И разорвал горшок в итоге, он лопнул и посыпалась земля на подоконник. Тогда я и обнаружила ’виновника’ при пересадке.
Для красоты и неприхотливости - купите/посадите замиокулькас (в народе - долларовое дерево, привлекает валюту хозяевам), спатифиллум, кротон, драцену или фикус. Для очистки воздуха в спальне - растение-паук хлорофитум.

Навскидку, если спросить гугл, то например:

https://adeniumland.com/blogs/blog/top-10-samyh-ne...
Мамаша в бигудях• вчера в 12:13
Ответ дляСанта Барбара
Этот врят ли. Во-первых он не красивый. Вернее, очень на любителя, а во вторых оставляет жирные пятна там, где лежит
Т
Если сравнить кота и Вас, то жирное пятно из этих двоих явно не кот
parele• вчера в 12:41
Ответ дляСусідка зверху
Це від тумби.
Мамаша в бигудях• вчера в 13:12
Ответ дляБаба_Воля
Кому надо, могу поделиться контактами продавца спец смеси грунта для кактусов и суккулентов, сама сегодня заказала у него:

суміш, котра створена спеціально для сукулентів та кактусів, шляхом довгих спроб та помилок.
Підходить також для заміокулькасів, сансевієрій, драцен, хой, хлорофітумів, фікусів, антуріумів, паперомій, калатей.
В склад входить багато, різних компонентів:
1). Дернова земля, з під трав, з берегу річки.
2). Листвяна земля, з мішаного лісу.
3). Пісок, річковий.
4). Глина з льоху.
5). Граніт, відібраний з щебню.
6). Цеоліт з Карпат.
7). Перліт найбільшої фракції.
8.) Кокос, чіпси найменшої фракції.
Ґрунт має фракцію до 5 мм
(Кожен компонент просіяний через сито)
Органіка 40%
Мінерали 60%
Ціна за 1л - 50 Грн
Укр та нова пошта
Відправка від 2л до 20л
Баба_Воля• вчера в 13:36
Ответ дляМамаша в бигудях

Бабушкины сансивьерии и сортовые современные - это очень разные ценовые категории
Баба_Воля• вчера в 13:40
Ответ дляМамаша в бигудях

2). Листвяна земля, з мішаного лісу.
3). Пісок, річковий.
4). Глина з льоху.
5). Граніт, відібраний з щебню.
6). Цеоліт з Карпат.
7). Перліт найбільшої фракції.
8.) Кокос, чіпси найменшої фракції.
Ґрунт має фракцію до 5 мм
(Кожен компонент просіяний через сито)
Органіка 40%
Мінерали 60%
Ціна за 1л - 50 Грн
Укр та нова пошта
Відправка від 2л до 20л
Я вже взяла в нього. Якщо чесно, не дуже ця суміш. Забагато чіпсів. Довго не просихає. Це краще, ніж грунт з пакета ’Кактус’. Але це і близько не Лечуза.
Додаю цю суміш до магазинної для інших квітів. Суккуленти в ній поливати з обережністю
Пуки-куки• вчера в 13:38
Такі сансев´єрії коштують вдвічі дешевше в інтернеті всюди, де бачу. На олх багато і магазинів, і приватних продавців, у фб є магазини, групи, там повно таких санс до 500грн спокійно. Косою плетену не раджу брати - вона росте, як скажена, буде тупо: коса, а з усіх боків стирчить додатково, задовбетесь пересаджувати. Краще вже їжаком
Сусідка зверху• вчера в 13:49
Ответ дляПуки-куки
А назва цієї рослини?