ПультОт_БМВ• сегодня в 09:50

Похваліть свої роботи-пилососи

Хочу купити, та вже тиждень дивлюсь та читаю і не можу вибрати. Підкажіть будь ласка на що саме головне звернути увагу? Дякую.
La_kerta• сегодня в 09:52
Бюджет обмежений?
автор ПультОт_БМВ • сегодня в 09:52
Ответ дляLa_kerta
Бюджет обмежений?
До 30 000
La_kerta• сегодня в 09:54
Ответ дляПультОт_БМВ
До 30 000
Чудово, тоді можна підібрати хорошу модель.
Я могла б порадити свій самсунг, але за 30 є кращі варіанти.
La_kerta• сегодня в 09:56
Беріть найпотужний і з максимальною батареєю.
Все інше, як у всіх, колір, щітки, карти, вайфай, плюшки
Оце потужно• сегодня в 09:57
В мене ROWENTA X-PLORER Serie 220+ вже більше року, миє, пилососить, нормально на килими невисокі заходить. Мені подобається
La_kerta• сегодня в 10:05
Ще таке питання.
У вас підлога килими чи гладка?
На границе• сегодня в 10:07
Моющий roborock, так чисто даже наша уборщица не моет
Соображалочка• сегодня в 10:09
У мене такі питання - яка площа приміщення і чи заставлене меблями?
La_kerta• сегодня в 10:15
Коли оберете і купите, ще треба буде ім´я придумати
Сусановна• сегодня в 10:43
У мене вдома лишився самсунг як на 1 фото. Вмісткий бак для пилу, змінні фільтри. Суперська тяга ))) але величенький…
Коли виїхали, через якийсь час вирішили купити ще одного робота, взяли ксіомі.. але щось пішло не так :( пропрацював місяці 2, потім почались постійні помилки датчиків (від 2 до 7 разів за одне прибирання помилка вилазила), в ремонт його забрали місяців на 5.. повернули і сказали «здавайте, не ремонтується»…
Поки чекали цього китайця.. купили ще один самсунг (на фото 2). Легкий, тяга норм, фільтри і щітка змінні, мапу малює і можна домалювати заборонені зони (у старого самсунга такого ще не було тоді..). Коротше без нарікань :) Але один раз за 2 роки був в ремонті (батарею замінили по гарантії, бо щось перестав нормально заряджатись.. можливо через ці відключення постійні :( ).
Сусановна• сегодня в 10:44
Ответ дляLa_kerta
У нас в квартирі перед запуском лунає «випускаю Кракена! Шкарпеток на підлозі нема!?»
автор ПультОт_БМВ • сегодня в 11:17
Ответ дляLa_kerta
Ще таке питання.
У вас підлога килими чи гладка?
Килимів немає. Маленькі тільки у ванній.
автор ПультОт_БМВ • сегодня в 11:18
Ответ дляСоображалочка
100 метрів загальна але меблі ж є, ліжко. Порогів немає
La_kerta• сегодня в 11:19
Ответ дляПультОт_БМВ
Вам з самовикидом сміття чи простий?
автор ПультОт_БМВ • сегодня в 11:20
Ответ дляLa_kerta
Вам з самовикидом сміття чи простий?
Я думаю що треба вже із самовикидом брати. Але чи насправді це полегшує життя на практиці?
La_kerta• сегодня в 11:24
Ответ дляПультОт_БМВ
Кому як.
У мене простий контейнер, приблизно на мл 600, викидаю сама раз на тиждень, пилосос вмикаю зранку, вечором рідко.
автор ПультОт_БМВ • сегодня в 11:50
Ответ дляLa_kerta
Кому як.
У мене простий але вже не миє підлогу чогось. Та і через те що старий то погано орієнтується. Прибрати не може всю кімнату. Пропускає багато.