В гости звали?• 12 декабря 2025

Почему я должна готовить?

Это капец, раз я женщина, то должна готовить. С***?
автор В гости звали? • 12 декабря 2025
Ответ дляПацаааааааан
Тогда почему не скажете ему, что готовить не хотите совсем?
Говорю
бифидобактерияЖоржик• 12 декабря 2025
Ответ дляВ гости звали?
Может просто карточку отдать
Він працює на свій шлунок, також. Він витрачає час на роботу, зусилля, продає свій час за гроші. Ви відмовляєтесь свій час і зусилля витрачати на приготування йому їжі, чому він має вам віддавати картку? Він себе нагодує сам. Як і ви. Купите собі морозиво на вечерю. Ви працюєте, проблем взагалі не бачу. А для дітей, якщо вони у вас будуть, наймете хатню працівницю. Лінь? Плати тому хто зробить це за тебе.
Добро с Кулаками• 12 декабря 2025
Хтозна, чого ви повинні. Мені в рагсі договір на прибирання і готування до свідоцтва про шлюб не прикріплювали, двічі перевірила. Хоча я готувати люблю)
Добро с Кулаками• 12 декабря 2025
Ответ дляРозумна Губка
Ой, да здесь пол советчицы солнцем питается. Когда читают слово ’масло’ у них агрессия начинается, потому что они такого не едят. Масло то для инопланетян.
Ще має бути авокадо і обов´язково оливкова олія (терпіти її не можу)
Добро с Кулаками• 12 декабря 2025
Ответ дляШвендяю містами
Это если мужчина мало работает, чтоб успеть к приходу семьи ужин накрыть. Такое редкость, обычно мужчины впахивают допоздна, дольше женщин.
Звісно. Жінка не може собі дозволити ’допізна’, їй ще вечерю ’накривати’.
Просериарила молодость• 12 декабря 2025
Ответ для220В
Не готуйте. Я не готую , готує чоловік
Мой лучше меня готовит.
ЯяяКакаджамбо• 12 декабря 2025
Ответ дляШвендяю містами
Завжди? А скільки Ви років в шлюбі і скільки у вас дітей?
Я теж рідко готую. Для мене кухня, то ворожа зона стихійне бедствіе. В шлюбі 18 рокі , дитині 6 років.
ЯяяКакаджамбо• 12 декабря 2025
Ответ дляВ гости звали?
Говорю
Ну, так не готуйте. А що Ви тоді їсте?
автор В гости звали? • 12 декабря 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ну, так не готуйте. А що Ви тоді їсте?
Так готовлю же
Файна_зупка• 12 декабря 2025
а чому ви готуєте? вас примушують?