Аннуитет• вчера в 20:24
В кого коти на самовигулі?
Я взяла з вулиці, тобто він сам за мною поплентався і не захотів іти вже нікуди. Привчала бути в будинку місяць, він і я чуть не з´їхали з глузду. Не вийшло. Він вуличний( приходить спати пів дня, їсти багато...але гуляє на вулиці. Всі вакцини є. Але я все одно хвилююсь давати дитині з ним гратися( Чи якщо є вакцини то не варто хвилюватися? В селі були випадки сказу...Сьогодні на городі в темноті лисицю зустріла(
Дівчина Гілмор• вчера в 20:26
Ответ дляАфродитаПетровна
На самовыгуле только у безответственных!
Якщо дача чи село котів в хаті не втримати
Аннуитет
• вчера в 20:26
Ответ дляАфродитаПетровна
Я не змогла привчити. Я намагалась. Він дорослий, звик до вулиці.
Пищалка• вчера в 20:27
Стремно да в селе, вдруг скрытое бешенство я читала про такое- пусть играет длинными игрушками с ним или возьмите норм кота для ребёнка,
У меня с улицы кастрированный полгода в доме орал чтоб выпустили - мы не выдержали, но у нас город и не. Бешенства и лис вблизи.
Аннуитет
• вчера в 20:27
Ответ дляДівчина Гілмор
Та да, він звик до хати. І чоловік йому все дозволяє.
АфродитаПетровна• вчера в 20:27
Ответ дляАннуитет
Вы кастрировали его?
Аннуитет
• вчера в 20:28
Ответ дляПищалка
Та у нас таке творив, так кричав...
Я у відчаї якщо чесно
Дівчина Гілмор• вчера в 20:28
Ответ дляПищалка
Так він вакцинований, сказу ж не може бути
Пищалка• вчера в 20:28
Ответ дляАфродитаПетровна
Ну Вы представляете ежедневные часовые вопли под дверью и перед лицом когда ты лежишь в кровати - сколько б Вы терпели лет это?
Аннуитет
• вчера в 20:29
Кіт доглянутий, вакцинований, корм найкращий, але іноді гуляє, ну як гуляє, в туалет і подихати повітрям, через годину до дому
Аннуитет
• вчера в 20:29
Ответ дляПищалка
Так і було
Аннуитет
• вчера в 20:29
Ответ дляПищалка
А ще ж туалет....не буду розповідати краще
Аннуитет
• вчера в 20:31
Ответ дляДівчина Гілмор
Та да. Це так не працює.
Пищалка• вчера в 20:31
Ответ дляАннуитет
Наш в лоток ходит дома без вопросов, но на улице у него социум, коты, прям ему обязательна эта тусня.
Аннуитет
• вчера в 20:32
Ответ дляПищалка
Наш боягуз, він виходить і озирається чи нема кого страшного. Але в туалет тільки на вулиці...
Аннуитет
• вчера в 20:33
Ответ дляДівчина Гілмор
А як розкажіть
Ну вакцина може не спрацювати, чи імунітет, чи блохи, чи ще щось завадило. Не знаю, треба якщо їхати за кордон тест робити на антитіла, хоча думаю і він не дуже інформативний і дорогий.
Дівчина Гілмор• вчера в 20:34
Ответ дляАннуитет
Та блін, я провакцинувала котика і ветеринар сказала бути спокійними(((
Аннуитет
• вчера в 20:35
Ответ дляДівчина Гілмор
А він гуляє?
Аннуитет
• вчера в 20:35
Ответ дляДівчина Гілмор
Ветеринари не скажуть, що вакцина не працюватиме
Аннуитет
• вчера в 20:36
Ответ дляДівчина Гілмор
Так. Так як ваш, в дворі
Ну я ще переляк, з фобіями, тому не дуже переймайтесь.
Дівчина Гілмор• вчера в 20:36
Ответ дляАннуитет
Так, вчора він воду пив точно, сьогодні ще не бачила його
Аннуитет
• вчера в 20:36
Ответ дляДівчина Гілмор
Він так довго гуляє???
Дівчина Гілмор• вчера в 20:36
Ответ дляАннуитет
Я така як ви
Аннуитет
• вчера в 20:38
Ответ дляДівчина Гілмор
Я така як ви
Ой, мені шкода що я вас налякала( Я сьогодні ще й з лисом зустрілась, оглянула себе, наче норм, але ж темно було. Тепер думаю, чи не цапнув він мене. Домашній котик все ж не так стрьомно, якщо що, можна спостерігати за ним