Бритоножка• 12 декабря 2025
Це атопічний дерматит?
Доброго вечора. Дитині рік. На животі з´явилась червона пляма. Потім ще одна. Прочитала, що це АД. Почала мастити Акваланом і 3 дні Гідрокортизоном. Не знаю чі краще стало, перше фото до, друге через тиждень. Щось не проходить повністю. Як лікувати? Хтось стикався?
Пузата Хата• 12 декабря 2025
Гідорокортизон це гормональний препарат, ідіть краще до лікаря. Може бути щось грибкове, в мого таке подібне було, вилікували маззю з клотримазолом.
Бритоножка
• 12 декабря 2025
Ответ дляАнонім Перший
схоже, але може бути і алергія. На згибах рук нічого нема,?
На згибах немає, ото лише на животі і під рукою маленьке. Після купання красніє, а коли сухе, то майже не видно.
Анонім Перший• 12 декабря 2025
Ответ дляБритоножка
покажіться дерматологу
Бритоножка
• 12 декабря 2025
Ответ дляdulenok
были такие пятна больше года...начались после годика и только после двух прошли. То больше их было , то меньше. Потом сами полностью прошли, как только в сад пошли. Я так и не поняла на что реакция
От і я не можу зрозуміти. Спочатку з´явилось одне, а потім ще 2. Мов і не їв нічого нового.
Рожки-да-ножки• 12 декабря 2025
Он самый. Только зачем вы без врача самоназначаете гидрокортизон????
Просто берите аптечные кремы для атопиков, там путем проб и ошибок один подойдет
Бритоножка
• 12 декабря 2025
Ответ дляБритоножка
у моей были полностью ноги в таких пятнах и немного на животе. И мазали, и от продуктов отказывались , но что повлияло я так и не выявила. Сейчас ей 15, пятна более блеклые на руках проявляются - причина неясна , а вот над глазом пятно - на молоко и мороженое может вылезти. Надеюсь вы найдете причину и с малышом будет все ок
ОхиИВздохи• 12 декабря 2025
Моєму вже 16 майже, ад з народження.
Адвантан наше спасіння. Або Молескін
Апофиозная• 12 декабря 2025
Ответ дляdulenok
На состояние в кишечнике
Апофиозная• 12 декабря 2025
Ответ дляБритоножка
Не нужно ничем мазать.
Тем более гормональными мазями.
Лучше уделите внимание кишечнику ребенка - Биогая и Энтерол курсами по 14 дней гораздо более эффективны.
И еще минералку Донат в теплом виде несколько раз в день
Тем более гормональными мазями.
Бритоножка
• 12 декабря 2025
А чи може бути от сухого повітря вдома? Бо співпадає з початком опалювального сезону
ПампушОК• 12 декабря 2025
Ответ дляБритоножка
Так, зволожуйте шкіру і повітря. Но це все одно ад, без догляду за шкірою будуть зʼявлятися такі плями
Ліплю вареники• 12 декабря 2025
Ответ дляБритоножка
1. Відповідь на ваше питання - так. Опалювальний сезон - період загострень.
2. Не мажте (особливо гормональними) допоки не сходите до лікаря. Ви зараз цими кремами ’змажете’ всю картину для лікаря.
У мого сина АД від народження. Спеціальний крем при загостренні (назву не писатиму, бо зараз побіжите в аптеку) + емоленти.
Коли вам поставлять діагноз і, якщо виявиться АД, рекомендую читати адекватних лікарів, бо АД - не = алергія.
Дерматити не досліджені на 100% і зазвичай причину не знаходять.
Дуже корисно море, сонце. У мого сина все за тиждень проходить на відпочинку. Коротше кажучи: клімат, вода, спеціальні засоби для купання, доглядова косметика і спец крем на загострення.
Більш детально вам розкаже лікар, бо це все індивідуально і, здебільшого - метод спроб і помилок.
Девальвация• 13 декабря 2025
Ответ дляБритоножка
Та дура послухала чат gpt
У моего ребенка было АД+ пищевой компонент. Сейчас есть на холод. Нужно следить за питанием, увлажнять после душа кожу спец лосьонами.