Голодаю• 23 ноября в 17:21
Як вилікувати горло?
Місяць тому ковідом перехворіла важко, 3 тижні відходила. Пила антибіотик.
Кашляю досі.
Тиждень тому дитина новий вірус принесла і я підхопила зразу. Наче нічого пройшло все, але горло почало боліти (воно в мене ще з того разу поболювало, добавила)
Полощу, смоктала деквадол, стрепсілс
Чим вилікувать?
Особливо на вечір боляче ковтать
Кашляю досі.
Полощу, смоктала деквадол, стрепсілс
Чим вилікувать?
Особливо на вечір боляче ковтать
Йосип_молодий• 23 ноября в 17:25
Не знаю як в кого,але я помітила що поки вірус не пройде , то нічого не допоможе.
Пила теплий чай з лимоном ,відпочивала і так само одужувала і проходило горло, як і коли приймала різні таблетки для горла/спреї.
Манкоголік• 23 ноября в 23:15
К лечению пейте шиповник, калину, клюкву.
Это значительно повышает выздоровление.
Полоскаю горло ангилекс, таблетки были фарисил, деквадол.
Это значительно повышает выздоровление.