Губной рояль• вчера в 07:44
Вітання керівника (примусове)
Ви б вітали свого керівника, який майже весь колектив відправив у відпустку за власний рахунок на місяць? Ініціативна група (з його заступників які не йдуть у відпустку за власний рахунок) вимагає здати гроші на ДН керівника. Сума для мене значна, мова йде не про пару сотень грн. Щоб Ви робили?
Котогосподиня• вчера в 14:40
Ответ для_Alekssandra_
Ну так в нормальной обстановке такого и быть не может.
Вы не бюджетные случайно?
Был случай, когда я психанула, деньги отказалась сдавать и высказала инициативой группе все в лицо привселюдно. Ну и воевала потом. Сдать деньги было бы проще.
Это собирали блатному коллеге с инвалидностью(не из-за войны) на санаторий. Да, да, это не троллинг
Вы не бюджетные случайно?
Чому підприємство не видало гроші на санаторій? Попривикали з лохів збирати
Котогосподиня• вчера в 14:40
Ответ дляГубной рояль
Ситуація абсурдна. Якби сума була невелика, я б здала, щоб не мати цього геморою. Але в цьому році суму реально перегнули. Ще й ця відпустка за власний рахунок. Таке враження, що взагалі знахабніли.
Якщо хочете здайте скільки можете і все.
Котогосподиня• вчера в 14:49
Ответ дляГолубка миру
Так і є. Тому на держ.заводах в топах не професіонали , а кровопийці, які далі ці схеми підтримують і плодять, далі ідуть ці заводи під банкрутство...
Недавно статтю читала як звільнили лікаря хірурга з лікарні Малина. Бо головний лікар топ менеджер а не лікар, який заставляв з людей здирати гроші. Лікар хірург відмовився таким займатися. І заставили звільнитися. Малин! З кого там гроші видаювать, це периферія де в людей мізерні зарплати
Котогосподиня• вчера в 14:47
Ответ дляШалена красуня
Честно, ситуация ужас. Я работаю в Германии, на др начальницы собирали по 5 евро. И то, если не хочешь- не сдавай. При зарплатах около 3-5 тыс. (какая у кого точно не знаю).
А у вас просто абсурд какой-то, даже не верится.
Я бы на вашем месте выдвинула встречное требования- поднимите мне зарплату, а то инфляция, цены растут, а зарплаты на месте.
Такий адсурд був постійно і до війни
Плету корзинки• вчера в 15:10
Ответ дляСеменівни сусідка
в Ощаде такое практиковали. заставляли рядовых сотрудников поздравлять куратора, причем с рождением у того ребенка. хотя сотрудники некоторые не видели даже куратора того...
И как, сдавали? Он хоть проставлялся ?
Губной рояль
• вчера в 15:22
Ответ дляПлету корзинки
И как, сдавали? Он хоть проставлялся ?
Жартуєте? Ніколи. Він дуже віддалений від простого народу.
Плету корзинки• вчера в 15:23
Ответ дляГубной рояль
Капец. Я бы со скоростью света искала работу
Не пириживай• вчера в 17:36
Ответ дляГубной рояль
Я не хочу здавати, але вони формують списки хто здав, а хто ні, відкрито кажуть, що мовляв здача обов´язкова, хоча зарплати різні у всіх, а сума фіксована для всіх, є натяки, що хто не здасть, то треба шукати нову роботу.
Це якийсь нонсенс.
Директор настільки потребує подарунків?
Слава Українi• вчера в 18:36
Ответ дляГубной рояль
Ну з такої контори треба таки шукати нову роботу)
Семенівни сусідка• вчера в 18:45
Ответ дляПлету корзинки
И как, сдавали? Он хоть проставлялся ?
я уволилась. некоторые не скидывались. не выставлялся.
Платье Длинное бальное• вчера в 19:03
Ответ дляГубной рояль
Отдел кадров что ли? Скажите, что поинтересуетесь у руководителя номером статьи, согласно которой увольняют за не сдачу денег ему на ДР, а потом подумаете.
Платье Длинное бальное• вчера в 19:07
Ответ дляНе пириживай
Це якийсь нонсенс.
Директор настільки потребує подарунків?
Это собиральщики выслуживаются за чужой счёт.
Голубка миру• вчера в 19:16
Ответ дляКотогосподиня
Я подібний випадок знаю...за Феофанію...правда 15 років назад, тоді відмовилась хвора від назначених аналізів в них в закладі, а зробила в лабораторії, де працювала, то лікуючий лікар з досадою: що я скажу завідуючому
Джавеліна• вчера в 19:17
Це у вас зп десь 8000-9000 грн?
Якщо наприклад сказали 500 грн здати ві це 8%
Якщо так, то нафік та робота?
Залізна тьотя• вчера в 22:11
Автор, не здавайте!!
І не бійтеся втратити роботу. Інколи це шлях в кращі двері, якщо відпустити. Говорю зі свого досвіду.
Зараз я керівник і на всі свята ми вітаємо якимись дрібними, але приємними сюрпризами.
Інколи це просто кумедні листівки.
Але в мене зараз колектив дуже дружній, я про такий колись тільки мріяла. Доречі останній менеджер, який до нас приєднався був наш клієнт, він сказав, що коли б не прийшов в нас завжди весело і його це зачепило. Сам попросився перейти до нас.
Інколи це просто кумедні листівки.
Морковна• вчера в 22:51
Я ні х не здаю
Мене теж вітати не треба. Я не люблю святкувати свій народження і х хто мене примусить
Я так словами і кажу, що здавати не буду, бо мені це непотрібно
Але я зі сміливих, роботу втратити не боюсь, підлаштовуватись ні під кого не збираюсь, працюю собі, спеціалізація вузька