Борода• 13 декабря в 13:25

Питання до працівниць ПБ/акушерів

підкажіть, якщо жінка приїхала по швидкій вночі, то її пологи приймає та ж сама нічна бригада до самого народження дитини, хоч би і до обіду? Чи о 8-9 ранку залізно перезмінка і закінчувати буде інша бригада?
Дякую.
Триндичіха Байрактар• 13 декабря в 13:28
Какая разница какая?
ніколи такого не було• 13 декабря в 13:28
Конечно пересменка
сказочное_Бали• 13 декабря в 13:29
Пересменка, все живые люди.
Послушная• 13 декабря в 13:38
а якщо жінка буде добу народжувати, то акушерам бригади, що приймала цю породіллю, жити в лікарні?
Кумася• 13 декабря в 13:42
Пересменка. Иначе они бы шарахались от тех кто в 7.30 надумал рожать.
автор Борода • 13 декабря в 13:42
Ответ дляПослушная
бідні Ваші породіллі в такої агресивної тітки народжувати...
автор Борода • 13 декабря в 13:43
Дякую всім за змістовні відповіді!
Послушная• 13 декабря в 13:44
Ответ дляБорода
це ви про себе? так ви ще й зачарована.
Непонятно• 13 декабря в 13:50
Как договоритесь
ХвилювАллочка• 13 декабря в 14:14
Тільки лікар з підписаною умовою буде чекати. Але вся бригада звісно міняється.
Леди_на_драндулете• 13 декабря в 14:45
Перезмінка