Коплю на груди• 13 декабря 2025
Мама у лікарні, відстрочка. Як бути, поки збираються документи?
Знаю, що є "імунітет", поки розглядаються вже документи на відстрочку. А от як бути до подачі цієї заяви. Хтось можливо юридично зіштовхнувся і знає це. Дякую.
Сама вумна тутички• 13 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Що - як?
Ну сходіть в Дію, знайдіть там опцію бронювання. Потім можете публічно мене присоромити.
Звісно така опція є, але ж не для фізичної особи, люди самі себе не бронюють, а бронюють підприємства через Дію.
А ви займалися бронюванням що стверджуєте?
Сама вумна тутички• 13 декабря 2025
Ответ дляСегодня я не я
Що - як?
Я ж і уточнила у вас, як по іншому забронювати, якщо не через Дію?
Завжди мало• 23 декабря 2025
Якщо у матері є інвалідність, і немає інших родичів, хто міг би здійснювати догляд, то пишіть заяву 2 екземпляри+ копії і оригінали підтверджуючих документів і несіть в ЦНАП. На другому екземплярі заяви обов´язково вимагайте дату, підпис про отримання, її носити при собі. Якщо ТЦК зупиняє - показуєте їм заяву, виписують повістку - спокійно беріть, потім у воєнкоматі покажете заяву, вас відпустять. Все працює, якщо вчасно і правильно оформити, перевірено на собі.
Просто хвороба родича (онко в тому числі) не є підставою для відстрочки. Потрібні документи. З онкологією теж дають інвалідність.
А до того що робити? Ну, мабуть, те що і досі робили.