ФФФФристайла• вчера в 21:44

Можливо, дійсно, так простіше жити?

Одній? Дивлюся на колег - заміжніх жінок. Часто бачу, що коханням там і не пахне - все більше звичка, вигода, зручність. А послухаю, як чоловіки з ними спілкуються - то краще одній, це точно. Дуже рідко бачу повагу, кохання, коли очі світяться.
З горіха зерня• вчера в 21:45
Може й простіше, але іноді так хочеться, щоб хтось обняв
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 21:45
многие живут из-за страха одиночества и так дешевле) это ужасно
Пишу каліграфічно• вчера в 21:46
Жизнь такая, непростая
Некомильфо• вчера в 21:46
Глаза горят это ненадолго. А стабильность и иные выгоды тут есть
автор ФФФФристайла • вчера в 21:49
Ответ дляЗ горіха зерня
Так. Я дуже давно не відчувала цих обіймів... Просто я однолюбка. Та й не вірю я вже у ті ’щирі’ почуття і таке інше...
Меряю линейкой• вчера в 21:48
Вдвоем легче. И нет идеальных отношений, в любых есть нюансы
З горіха зерня• вчера в 21:48
Ответ дляФФФФристайла
Ото ж(
Хачапууури• вчера в 21:49
В среднем вдвоем лучше.
Есть негативные моменты но если все собрать в среднем лучше
Веселуха Муха• вчера в 21:50
Ответ дляФФФФристайла
Іра, все буде добре ))
автор ФФФФристайла • вчера в 21:51
Можливо, мені просто завжди хотілося ідеальних відносин, не знаю... Можливо, я дуже складний для відносин характер маю.
З горіха зерня• вчера в 21:51
Ответ дляФФФФристайла
Я може вже і не однолюбка, пройшло 5 років з розлучення (до цього 12 років шлюбу), але розумію, що знайти чоловіка, нормального чоловіка мені не світить...і якось стає сумно
автор ФФФФристайла • вчера в 21:54
Ответ дляВеселуха Муха
Іра, все буде добре ))
Не заважайте, будь ласка.
черная мамба• вчера в 21:57
Каждый видит то, что ему ближе. В моем кругу у большинства пар нормальные отношения.
тянитолкайка• вчера в 21:58
Вже 2 рік живу з чоловіком у різних країнах, я з 2 дітьми, молодшому 10, спочатку було важче, але з часом, як правильно налагодила побут, розумію, що може і не легше, але зручніше самій. Чоловік допомагає матеріально і цього достатньо
Хлопаю ресницами• вчера в 22:00
Ответ дляЗ горіха зерня
не хтось все ж таки ) а щоб кохали, поважали, цінили... тому хтось не підійде й краще самому.
Хлопаю ресницами• вчера в 22:03
Ответ дляЗ горіха зерня
так. це сумно. я теж розумію, що маловирогідно, що зустріну людину. часто дуже самотньо, пусто. але й аби з ким теж не будеш, бо теж немає сенсу. вже яка вдача й доля.
автор ФФФФристайла • вчера в 22:03
Ответ длячерная мамба
Мені це не ’ближче’. І це не моє ’коло спілкування’. Просто от нещодавно кілька випадків спостерігала випадково.
Хлопаю ресницами• вчера в 22:05
Ответ длячерная мамба
у всех разные ценности и представления о хороших отношениях. я, например, ни одной пары не могу назвать, чтобы сказать хотела бы так жить.
черная мамба• вчера в 22:05
Ответ дляФФФФристайла
Расскажите тогда, как обстоят дела у пар в вашем круге общения.)
автор ФФФФристайла • вчера в 22:05
Ответ дляХачапууури
В среднем вдвоем лучше.
Але ж це якось... ніби використовувати одне одного?
Хлопаю ресницами• вчера в 22:06
Ответ длятянитолкайка
а секс, близкість, розмови? в цьому є потреба?
Пушка заряджена• вчера в 22:07
Две зарплаты лучше, чем одна :) а любовь, страсть быстро проходят.
Хачапууури• вчера в 22:08
Ответ дляФФФФристайла
В чем?
автор ФФФФристайла • вчера в 22:09
Ответ дляХлопаю ресницами
От і я так само
Хачапууури• вчера в 22:10
Ответ дляХлопаю ресницами
Что, к примеру, у них ужасного в отношениях?
автор ФФФФристайла • вчера в 22:10
Ответ дляХачапууури
В чем?
Це ж співіснування разом, а не сімя виходить
Хачапууури• вчера в 22:10
Ответ дляФФФФристайла
Что для вас семья?
Хлопаю ресницами• вчера в 22:12
Ответ дляХачапууури
да так живет очень много людей, но я так не хочу. нет близости, мало говорят, многие изменяют, нет доверия, вечная дележка с деньгами и обязанностями. да много моментов, на которые я не пошла бы.
автор ФФФФристайла • вчера в 22:13
Ответ длячерная мамба
Я не спілкуюсь з ’парами’, тому не розкажу - не знаю, які у них справи))
черная мамба• вчера в 22:14
Ответ дляХлопаю ресницами
Или у вас идиализированное представление об отношениях или действительно знакомые пары так себе.