Не худа ні разу• вчера в 22:56
Хто найгарніша учасниця в Холостяк?
З Тарасом Цимбалюком
Ну що ви, мамо!• вчера в 23:02
Рання пташка• вчера в 23:01
Ответ дляНу що ви, мамо!
С бородавкой на носу
Ааа, найгарниша , тьху
.
Ну вы поняли . Я написала найгиршу.
Ааа, найгарниша , тьху
. Ну вы поняли . Я написала найгиршу.
Та она еще и такая поверхностная, одно на уме
Ну що ви, мамо!• вчера в 23:10
Ответ дляРання пташка
Она тупая
Кудряшка Сью• вчера в 23:27
Була Діана. З тих, хто залишився-Іра, але якась вона така примітивна....
Ласую колобками• вчера в 23:32
Ответ дляКудряшка Сью
Ой, Диана то вообще… зачем ей тот цимбал? Она красавица, жаркая, общительная.
Пирожкиня• вчера в 23:44
Після Діани, Даша. Тепер Іра, звичайно. Вона дуже прикольна, але гарна, романтична.
Наді треба лікуватися від залежності від важких препаратів та старих дідів.
Настя зі своїм ’типу’ після кожного другого слова просто забембала