Саджу все зарання• вчера в 08:09

Кошеня дряпає шпалери

Підкажіть , подивилась є в продажу наклейки кігтеточки для меблів. А такі наклейки на шпалери можна клеїти , чи потім не віддереш?
Або як ви вийшли з ситуації?
Сизоока бестія• вчера в 08:14
Краще стопчик
Забобонний фрукт• вчера в 08:19
Дошка-кігтеточка, кутова кігтеточка - прибити на місця, де дряпає. Так кошеня залишає свій запах, щоб почуватися в безпеці і заодно знімає стрес. Ще поставити кігтеточки там, де кошеня проводить найбільше часу. Малим цікавіші стовпчики з іграшкою, щоб можна було полазити, як по дереву.
Кошка Мурка• вчера в 08:20
кігтеточка, і кігтики підрізайте
Мстящий за Зайца• вчера в 08:28
когтеточки...и обязательно с детства приучайте к подрезанию когтей
Кусман Сиру• вчера в 12:17
Я прикрутила на саморезы к стене картонную когтеточку. Точнее, несколько - в местах покушений. Вот уже несколько лет кошка счастлива альтернативе и обои ее не интересуют.