Гірчинка• вчера в 10:06
В яких ювелірних мережах є додаткова знижка на день народження?
мимАпроходила• вчера в 10:26
они ж умно придумали, типа у всех постоянно минус 50% и скидка доп. не положена на другое
Яичница с беконом• вчера в 11:13
Ответ длямимАпроходила
В Сові купувала он-лайн місяць тому. То при розрахунку онлайн на позиції зі знижкою 50% ще 6% знижки рахувало. Те, що було зі знижкою 60%, без додаткових знижок було.
А в магазині так, продавець стверджувала, що на позиції -50% додаткова знижка не надається.