Творческий типаж• сегодня в 13:18
Що приготувати із стріпсів індички?
Просто в яйце та муку і під жарити на сковорідці та це я знаю а які ще можуть бути варіанти
Викупана• сегодня в 13:21
тушкована з перцем і фіолетовою цибулею, часник, імбир, чилі, соєвий соус, мед
Пліснявілий сир• сегодня в 13:34
Нарізати кубиком, цибуля мілко, морква на крупну терку, яйця, пару ложок муки. Викладати, як оладки на пательню і смажити
Stepa_nida• сегодня в 13:45
Замаринувати в улюблених спеціях та нанизати S-подібно на шпажки, отримаємо прикольні шашлички, можна між витками мʼяса додати чері чи шматочки кабачка
Творческий типаж
• сегодня в 13:45
Ответ дляStepa_nida
В аерогрилі запікати?
Stepa_nida• сегодня в 13:46
Ответ дляТворческий типаж
В аерогрилі запікати?
Можна і в аерогрилі, і в духовці. В мене просто духовки немає, я все в мультипечі роблю))
ОхиИВздохи• сегодня в 14:05
Різні азійські страви. Наприклад стірфрай м´ясо курки чи індички, болгарський перець смужками, часник, імбир, мед, соєвий соус, оцет - це все обсмажуємо на великому вогні, додаючи інгредієнти почергово. Окремо відварюємо рис, і перед подачею з´єднуємо з готовим стірфраєм.