ИзЮмрудная• 14 декабря 2025
Господи завтра опять ползти на работу ((
Как же меня уже это достало((
А у вас какой настрой?
Жинси на дитину• 14 декабря 2025
Ответ дляМуууумие
Да , тоже без света и отопление . Зарплата в 20 тыс пока держит . Обещают 12 , потом уже похуже
Не поняла, сейчас 20, а потом урежут зарплату до 12? Это сезонная или сокращение?
вАлнуюся сильнА• 14 декабря 2025
Ответ дляВкуси мене
Сколько заплатили? Меня уже и наличка не вдрхновляет(
10 заплатили.
Правда для этого пришлось 200 км проехать в обе стороны.
Жалко сейчас подработки не так много как раньше.
миссДавеча• 14 декабря 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Кем вы работаете?
та ким завгодно може працювати людина. мені якось попадалось, писала жінка, що робить якісь сертифікати для чогось складного технічного - і ЛЮБИТЬ свою роботу. що завгодно можна любити, і ексель, і юридичні документи, і виступи в суді, і творчі якісь задачі, і рутинні.
миссДавеча• 14 декабря 2025
я теж не хочу на роботу. знов змушувати себе робити нудотину, знов відчувати себе дебілкою((
але що зробиш, треба гроші.
Сумчатая кошка• 14 декабря 2025
Підтримую вас автор теж не хочу на роботу, ще й не встигла зовсім відпочити бо субота була робоча, а сьогодні день пролетів швидко, але нічого не вдієш треба працювати, щоб отримувати зарплату.