Наша взяла• 14 декабря 2025

Таро,поясните мне смысл

Если делать расклад,он ведь показывает ситуацию и решение человека на сейчас,верно?
А если человек изменил решение допустим завтра и завтра расклад,карты покажут уже его изменённое решение?
Диви яка я пава!• 14 декабря 2025
Они покажут либо наиболее вероятный вариант, либо смену планов
автор Наша взяла • 14 декабря 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Показывают сегодня одно,завтра другое
Диви яка я пава!• 14 декабря 2025
Ответ дляНаша взяла
Показывают сегодня одно,завтра другое
Или кто-то трактовать пока не умеет))
Твоя космішна• 14 декабря 2025
Он показывает по принципу метафорических карт инфу с вашего подсознания
Трахтибидох• 14 декабря 2025
Ответ дляНаша взяла
Показывают сегодня одно,завтра другое
Ну хто ж так робить розклади щоденно на одну й ту ж саму тему?))
Буде дурня 100%
Якщо зробити розклад і якісно, глибоко його прочитати, то все зрозуміло, як слідувати порадам карт.», і немає потреби перепитувати у карт.
Через деякий час, коли цей розклад програється, можна зробити наступний, при потребі.
Я собі роблю не частіше 1 разу на місяць на одну й ту ж саму ситуацію, якщо вона програється.
Таро - це неймовірно крутий інструмент, якщо його правильно використовувати)
автор Наша взяла • 14 декабря 2025
Ответ дляТрахтибидох
Буде дурня 100%
Поняла,спс
Омлетик• 14 декабря 2025
Ответ дляТрахтибидох
Буде дурня 100%
Подивіться моб ситуацію з чоловіком будьласка
Трахтибидох• 14 декабря 2025
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
Сижуревувшоке• 14 декабря 2025
Ответ дляНаша взяла
Показывают сегодня одно,завтра другое
А навіщо Ви два дні поспіль дивитеся одне і те ж питання? Вам скучно?
Сонячний день• 14 декабря 2025
Карти не люблять, щоб одне і теж задавали по 100 раз, бо не подобається такий варіант. Вони перестануть з вами говорити
женя-c8b2• 22 декабря 2025
Зверталася вперше до таролога, було страшно. Але з Ольгою дуже комфортно. Нічого не нав’язує, просто пояснює.0994733577
автор Наша взяла • 23 декабря 2025
Ответ дляженя-c8b2
Топорная реклама