Безлім на все• 2 часа назад

А нас с НГ выводят в офис на полный день

Выходит страдания в ковид были зря.
Даже удалёнке надоело в нашу жизнь это не принесло.
Всех анонимов аноним• 2 часа назад
Ой, автор, тримайтеся. Це кошмар, звісно, з огляду на ці відключення і тривоги. Я працюю вдома, і окрім зарплати, це чи не єдина причина взагалі працювати на цій роботі.
Зоркая Зорро• 2 часа назад
Є свої плюси і свої мінуси в обох варіантах, кому що ближче.
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Да ну. Большинству женщин все-таки нравится тратить деньги на шмотки, косметику, ювелирку и т.п. А зачем всё это, если ты из дома не выходишь и все время на удаленке? Путешествия бывают далеко не каждый день, а авто или недвижимость покупаются зачастую раз в жизни, ну или два.
Ну звісно, звідкіля ж гроші візьмуться частіше, якщо то косметику, то шмот, то ювелірку...
КротоТо• 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Ничего не понятно, что вы хотели сказать.
автор Безлім на все • 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Бо вдома робочий час витрачається не тільки на роботу, але і на домашні справи
особливо у жінок, які страждають багатозадачністю
В офисе его тоже есть куда потратить
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Що на всі ці речі за 40 років якраз квартира+машина і піде)
В моїй хаті моя правда• 1 час назад
Ответ дляБезлім на все
В офисе его тоже есть куда потратить
зазвичай, це сходити пообідати, каву випити, покурити
вдома до цього всього добавляється діти, готовка, прибирання, неспешне броженіє в піжамі (як тут писали. що не добавляє робочого ентузіазму) і допишіть щось своє, чому вам краще вдома
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ой, ну як не хочеш працювати, то і в офісі знайдеш чим зайнятися) Не знаю як у кого, але в мене один день роботи на 2 години, інший - на 22. Вдома я собі сама це розкидаю по графіку. В офісі то 6 годин балду пинати, то десь запасні треба взяти, не дуже зручно.
КротоТо• 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Почему именно 40 и зачем квартира и особенно машина, если женщина ходит как чучело без нормальной одежды и косметики?
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Стажу до пенсії треба 40 років. Вам не треба квартира і машина - не беріть) а мені не треба шмот і малюватися. Люди різні.
В моїй хаті моя правда• 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
чого у вас день на 22 години роботи?
відпрацювали свої 8 годин і додому
і не треба 6 годин балду пінати. в офісі хочеш чи ні, але на роботу переключишся. бо немає інших варіантів типу уборки-готовки чи що там ще
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
чого у вас день на 22 години роботи?
відпрацювали свої 8 годин і додому
Бо у мене така робота, то багато, то нічого. Тож не вийде ’8 годин і додому’. Ну і до того дому треба ще дістатися, на роботу зібратися. Таке, мені вдома краще. Хоча і в офісі було непогано.
автор Безлім на все • 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Говорите ща себя.
Вот к примеру, надо к врачу пойти, дома работа не пострадала бы, а в офисе вполне, особенно если дадут больничный на тот день
В моїй хаті моя правда• 1 час назад
Ответ дляБезлім на все
Говорите ща себя.
тут завжди кожен за себе говорить. і ви, і я
але у роботодавців одна мотивація - щоб робітник в робочий час не вирішував свої справи, а займався роботою
автор Безлім на все • 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я думала у работодателя мотивация, чтобы рабочие задачи выполнены были
Зоркая Зорро• 1 час назад
Ответ дляБезлім на все
Говорите ща себя.
О, це точно. На дистанційці подивилась за два роки п´ять днів лікарняного, коли трупом з ковідом лежала. В офіс уже з нежитем якось не дуже іти, там же ще й люди.
Сумчатая кошка• 1 час назад
Ответ дляБезлім на все
Это уже окончательное решение
Думаю новую работу искать, но с удаленной сейчас не очень
Я так и сделала, когда меня хотели в офис вернуть
Сумчатая кошка• 1 час назад
Ответ дляВоленс-неволенс
Статистика показала, що продуктивність працівників менша на дистанційному режимі. От і багато почали повертатись до роботи в офісах.
Моя точно вища. Я б ніколи стільки не зробила в офісі
В моїй хаті моя правда• 1 час назад
Ответ дляСумчатая кошка
а що вам в офісі заважає ефективно працювати?
Сумчатая кошка• 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Не потрібна болтовня, то на каву, то ще хтось відволікає
В моїй хаті моя правда• 1 час назад
Ответ дляСумчатая кошка
ну, то ви прям робот. який 8 годин без передишки впахує
Трактор Віка• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
Раз или два в жизни? Все так печально? А теперь посчитайте деньги на шмотки, косметику и ювелирку
автор Безлім на все • 1 час назад
Ответ дляЗоркая Зорро
Та, у меня муж сейчас, если ему к любому врачу надо пойти сразу просить больничный на день, в большинстве случаев дают.
Я тоже так буду делать)
Хотя до этого отработала бы все время
Трактор Віка• 1 час назад
Ответ дляКротоТо
А в вашем мире не накрашенная и без дресскода -это чучело? Сочувствую.
Сумчатая кошка• 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ні, я відволікаюсь, але продуктивно, коли сама вирішую та на кого сама хочу.
Тобто якісно розподіляю час
Моль Моллівна• 1 час назад
Автор, а ви вже придумали, яким чином ваша продуктивність вдома зросла на 15% в умовах, коли в період з 9 до 18 світло може зʼявлятися на 3 години? Ви за власний рахунок провели оптоволокно, купили акумулятор та інвертор?
автор Безлім на все • 1 час назад
Ответ дляСумчатая кошка
Тобто якісно розподіляю час
Аналогично
И можно выходящий поток людей отфильтровать
Сумчатая кошка• 1 час назад
Ответ дляКапризуля
А от скажіть, які плюси зараз у віддаленій роботі? При такому відключення світла, чи вартість електроенергіїї, перекриває вартість і час добирання на роботу?
Тому я вважаю, що на дистанційні потрібно платити більше.
Трактор Віка• 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Люди. Разговоры.
В моїй хаті моя правда• 1 час назад
Ответ дляТрактор Віка
Люди. Разговоры.
я в навушниках сиджу. захотіла відволіктися, зняла навушники і 5 хвилин про щось поговорила. красота