Крайня невістка• 2 часа назад

Яка температура приміщення в вашому офісі?

До того було досить холодно. Поставили новий обігрівач, на якому показує температуру приміщення. Зранку було 12, піднялася до 17 і стоїть. Відчуваю що тепліше не стало. Чи це норм для офісу така температура?
Ищу Аленя• 2 часа назад
20-24, но у нас своя котельня
За ким я буду?• 2 часа назад
В офисе оптимальная температура зимой составляет 22-24°C, а летом 23-25°C, согласно Сан.нормам Допустимые колебания: зимой 20-25°C, летом 21-28°C. Важны также влажность (40-60%) и отсутствие сквозняков, а для большинства сотрудников комфортнее всего около 22°C.....
Я не чарівниця вам• 1 час назад
Ні, не нормально.
А від того, як Порадниця відповість на ваше питання, що залежить? Ви спробуєте домовитись з обігрівачем, щоби він підняв температуру до прийнятної +21?
freedom_2015• 1 час назад
На жаль 26
Помеха справа• 1 час назад
вранці 15, ввечері 20
Ищу Аленя• 1 час назад
Ответ дляfreedom_2015
На жаль 26
це дофіга, мені при 24 вже душно в офісі
Голена блондинка• 1 час назад
Пока не включили отопление в ноябре, было 15, мы все болели.
freedom_2015• 1 час назад
Ответ дляИщу Аленя
Дуже погано така температура, а ще генератор за вікном не дають відчинити вікна. З радістю помінялись би на 12-17
Я не чарівниця вам• 1 час назад
Ответ дляfreedom_2015
На жаль 26
Відкривайте вікна. Чи в в тропіках десь?
Бурундучиха• 1 час назад
В нас 19 десь. Холодно
freedom_2015• 1 час назад
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Там 6 генераторів одразу ((((нізя
Кружите меня,кружите• 1 час назад
Постоянно 25
автор Крайня невістка • 1 час назад
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ні, не нормально.
Та думаю чи додатковий дуйчик ставити чи що робити. Не те щоб домовитися. Думаю чи нагріє ця штука 12 м2 хоча б до 19
ЛюблюДевчонок• 1 час назад
У меня 17-18 где то
Сижу в теплой флиске и жилетке
Цибулька зла• 1 час назад
В нас індивідуальний котел.
Батареї можна регулювати.
Температура +20 точно є.
ТаПрямТам• 1 час назад
У нас вікна відкриті постійно, мерзну дуже. Приходжу на роботу і перевдягаюсь в пуховик і угг, але дуже холодно. Кінчені колеги так звикли, щоб постійно були відкриті вікна, вже з усіма перегризлась, а віз і нині там. Постійно хворію((
А поговорить?• 1 час назад
19-20. Мені більше не потрібно
Пупс• 1 час назад
Сама регулюю і у мене 17-19. Мені нормально, головне не душно.
успокойте_Меня• 50 минут назад
22 градуси. сиджу в сукні,туфлі
миссДавеча• 4 минуты назад
у нас тепло,но у нас своя система