А вот интересно в чем смысл этой песни? В инете нет информации.
Обращеница• вчера в 10:09
судя по вашему нику репертуар и смыслы песен группы Бутырка вы знаете отлично.
Ответ дляКукарачка
А в чем смысл вашего засирания ленты?
Не читайте фильтуйте
Ответ дляОбращеница
Как и вы для меня.
Ответ дляПотужна махіна
Психоделические фантазии лсд-шников склонных к депрессии.
Красиво все таки
Потужна махіна• вчера в 10:20
Ответ дляАдляВасЯникто
Красиво все таки
Я уже давно перестала копаться в поисках смыслов в музыке, а то такое откопается. Просто слушаю если нравится и не заморачиваюсь.
БезникаЯ• вчера в 10:21
Со дня вашей регистрации прошло 10 дней, тем всё равно маловато! Давайте почаще !
Ответ дляБезникаЯ
Ок
энциклопУдия• вчера в 10:26
Пісня Pink Floyd ’Julia Dream’ є загадковою та психоделічною композицією, написаною Роджером Вотерсом. Її інтерпретація може бути різною, але найпоширеніші версії пов´язують її зі світом мрій, втрати, бажання та екзистенційних питань.
Основні теми та можливі значення пісні:
Втрата та бажання: Одна з провідних інтерпретацій полягає в тому, що пісня розповідає про почуття втрати та сильного бажання, які можуть залишати сновидіння. Вона досліджує, як мрії можуть містити більше надії та сенсу, ніж години неспання, але також і більші жахи.
Світ мрій: Текст пісні описує яскраві, сюрреалістичні образи, характерні для сновидінь: ’Яскраве сонячне світло на моїй подушці, легше за пухову ковдру’ чи ’чи дозволить вона плакучій вербі обплести себе гілками?’. Приспів ’Julia dream, dreamboat queen, queen of all my dreams’ (Джулія-мрія, королева-мрія, королева всіх моїх мрій) підкреслює ідеалізований, але недосяжний характер цього образу.
Питання свідомості та божевілля: Останній куплет містить більш темні та філософські питання: ’Чи зламає мене туманний господар?’, ’Чи ключ відімкне мій розум?’, ’Чи наздоженуть мене кроки, що йдуть слідом?’, ’Чи я справді помираю?’. Ці рядки можуть натякати на теми божевілля, параної або навіть досвіду, пов´язаного з психоделічними речовинами, які були частиною ранньої культури гурту, і часто асоціюються з долею колишнього лідера гурту Сіда Барретта.
Літературні алюзії: Деякі шанувальники припускають, що ім´я ’Джулія’ може бути відсиланням до однойменної героїні роману Джорджа Орвелла ’1984’, що додає інтерпретації політичного або антиутопічного підтексту.
Музично пісня вирізняється повільним темпом, повітряним звучанням мелотрона Річарда Райта та насиченими хоровими вокальними партіями, які підсилюють її містичну та мрійливу атмосферу. Мелодія пісні заснована на традиційній британській колисковій ’All the Pretty Little Horses’.
Отже, ’Julia Dream’ — це багатошарова композиція, яка використовує образи снів для дослідження глибоких емоцій, страхів та загадок людської свідомості.
Не дякуйте.
Основні теми та можливі значення пісні:
Не дякуйте.
Наполеон Бонапарт• вчера в 10:29
Дякую ,автор за знайомство з цією піснею.
Мені 62 і я раніше її не чула