Пенек Возмездия• вчера в 11:01

Пошили маленький хомут

Замовила шапку і хомут . Чекала 8 днів ,вже замовляла у дівчинки набір 2 роки тому і все було добре . Прийшов, а хомут дуже маленький голова не проходить , він не тягнеться, а шапка підійшла ідеально . Вчора у нас було -3 і мені прийшлось купити терміново комплект дитині в місті . Я пишу , що хочу повернути , але пишуть так як шили для мене то ні . Підскажіть , що робити в такій ситуації ?
Та_все_ок_будет• вчера в 11:06
Не морочить людям голову
автор Пенек Возмездия • вчера в 11:07
Ответ дляТа_все_ок_будет
Не морочить людям голову
Тобто пошили маленький хомут , а мені не морочити голову ?
энциклопУдия• вчера в 11:08
Замеры давали? Соответствуют?
Как принимали заказ?

По идее индивидуальный заказ не возвращается. Но надо смотреть как принимали этот заказ?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• вчера в 11:10
Ничего вы не сделаете, хотя, если по факту неправильно пошили, то должны бы заменить
Дівчина заглядєніє• вчера в 11:11
Заказ мав заміри? Якщо так і все співпадає,то вини продавця немає, якщо виріб не відповідає замірам і тому малий, вимагайте, щоб переробили.
Та_все_ок_будет• вчера в 11:12
Ответ дляПенек Возмездия
В следующий раз идите и покупайте с примеркой, вас все равно никто ничего не вернёт
Или вы хотите чтобы вам тут присоветовали ее в налоговую сдать? Что вы хотите?
энциклопУдия• вчера в 11:17
Может такое быть что ткань не такая тягучая как прошлый раз или новинка. Продавец сам этого не знал и только узнал, а заказ индивидуальный. Ткань заказывали от покупателя специально.
автор Пенек Возмездия • вчера в 11:17
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ог написала , чомусь шапку нормальну пошили , а хомут ні .
энциклопУдия• вчера в 11:18
Ответ дляПенек Возмездия
То есть вы давали только ог. Сравните прошлые хомуты и нынешний
Ниф_ниф• вчера в 11:25
Ответ дляПенек Возмездия
Увы, вещи пошитые на заказ не подлежат обмену и возврату. Как-то так.
Сегодня я не я• вчера в 11:34
Вернуть может и нет, но перешить они обязаны.
Это же просто - показать замеры хомута, сравнить с ОГ.
Я тертий жук• вчера в 13:04
А чому на пошті не приміряли і не відмовились від посилки? От дивують люди які забирають з пошти замовлення а потім починають створювати теми і запитувати в людей що їм робити) Ви могли одразу відмовитись і замовлення б повернулось їй, хай би переробила і вислала яке треба.
Дівчина заглядєніє• вчера в 13:08
Ответ дляПенек Возмездия
Тоді напишіть, що хомут не можна одягти, скоріш є помилка того, хто шив.
Мамзелькіна• вчера в 21:41
Покажіть який, може підпороти та поставити ліпучку (стрічку), чи яку пораду Ви хотіли? Змусити повернути гроші? Не люблю ті індпошиви...замовте ще один хомут по вашим замірам.