Дверной_Проем• вчера в 16:15
Розлучення? Так чи ні
Приїхали з дитиною після 2 років відсутності. Чоловік чекав. За цей час приїхали рази 3.
Пару місяців було наче нормально.
А зараз не можу на нього дивитися, він мене роздражає, говорити з ним не хочу, дотики його витримати не можу, секс просто через силу. Лежу як колода, просто даю і все.
Постійно плачу, відчуваю що мене аж душать емоції.
При тому що в мене і нього за час моєї відсутності нікого не було.
З його сторони нормально все, лізе до мене все як завжди. А я просто терплю.
Наскільки він мені став противний і чужий, ще зневажаю його за його сцикливість, що він з нами не поїхав, не знайшов можливості. Бо тепер я точно впевнена, в нього не було бажання виїзжати. Зі свого народження він не виїздав з країни, бо в нього батьки дикуни з села забитого, навіть на відпочинок через них ми не літали нікуди, бо ті дикуни кричали що самольот розіб´ється і всяку чухню.
Просто крик душі, просто зневажаю його і ненавиджу.
Просто жалію що приїхала
Пару місяців було наче нормально.
Просто жалію що приїхала
Дверной_Проем
• вчера в 16:17
Ответ дляРобот Вертер
И вы тоже не нашли возможности остаться, а сцикло- он ))
Він весь цей час давив щоб ми їхали додому.
Кусачая Я• вчера в 16:18
Я уехала сразу через год поняла, что не хочу к нему возвращаться, развелись
Робот Вертер• вчера в 16:19
Ответ дляДверной_Проем
и что. ну искали б ему возможность выехать- народ уезжает. нет, вернулись? ну так вы его же знаете лучше нас
п.с. вот такой товарищ - уже бывший муж моей сестры. село-село... обнять и плакать. и вопрос там не в том, что он не хотел выезжать, а комплексная и нерешаемая проблема
Чтооооооооооо?• вчера в 16:19
Разводитесь и дуйте за границу, смысл об этом спрашивать на форуме?
Отвыкнуть от человека нормально, но если он прямо начинает раздражать и противен вам, то бороться уже не за что
Дверной_Проем
• вчера в 16:20
Ответ дляРобот Вертер
Тоже любитель мамки своєї і села?
Дверной_Проем
• вчера в 16:21
Ответ дляЛенне-Рейма
Мужик, беги от такой бабищи
Бабіща? А чому я повинна собі на горло наступати? Я не щаслива з ним
Робот Вертер• вчера в 16:22
Ответ дляДверной_Проем
Тоже любитель мамки своєї і села?
ооо блин.... тебя вывезли из села в обл центр, дали где жить, внедряйся! мечта всех сельских- вырваться.
Нет.
Мне на ферме работать нравица, а в селе можно еще и коровку завести. и поросят. и курочек. и землицы 40 соток ждет, и старая хата дда, там только веранда завалилась! а так она ничего же
Нет.
Тушьмушьнюшь• вчера в 16:24
ваші стоунки закінчилися.чого ви приїхали? розлучайтесь і виїжджайте. знайдете собі чоловіка. я розлучилась через рік.мене дратувало,як він ходить навіть.подала через адвоката позов на розлучення і розлучили . я вже давно знайшла собі чоловіка для душі і тіла. нам добре закордоном. чоловоік новий зробив пропозицію.
СпайдерВумен• вчера в 16:23
сначала читала и даже начала сочувствовать автору, а потом дочитала до ’зневажаю його за його сцикливість, що він з нами не поїхав, не знайшов можливості’ и как рукой сняло. Оставьте мужика в покое и возвращайтесь туда, где вам было хорошо
Дверной_Проем
• вчера в 16:25
Ответ дляРобот Вертер
Нет.
Це жах.
Сіґеле-міґеле• вчера в 16:27
Ответ дляДверной_Проем
А у вас там была отличная работа и налаженный быт…
вентиляторная• вчера в 16:27
По-моєму, це Ви сама дикунка. Не виїжджати нікуди на відпочинок, бо батьки чоловіка бояться літаків?
А у Вас своя голова навіщо? А нащо заміж виходили за сина дикунів? Щей дитину забацали.
ГейСюда• вчера в 16:27
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ні, вона плакала що не може там сама з дитиною
Марічка• вчера в 16:28
Ответ дляГейСюда
Вже смішно читати, думає, що її не впізнали)
Дверной_Проем
• вчера в 16:28
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Автор. Розкажіть чому ви колись вийшли за нього заміж?
Знаєте дзвіночки були зразу, я не зрозуміла. Вийшла заміж не з любові, а просто він мені здався надійним, хоча виявилося з часом це не так. Просто я сирота і бачила як він мною зацікавився, подумала що він буде мені підтримкою.
Насправді це не так. Ми живемо в Києві, але він поміщений на селі і своїх батьках. Поїде туди, вічно п´є там. Там батьки люблять алкоголь. Я інша, мені бридко це все.
Вийшла бо була в мене низька самооцінка, не було підтримки, думала що він надійний. Приїхала і задихаюся.
Сіґеле-міґеле• вчера в 16:28
Ответ дляГейСюда
Я так и поняла. Муж для этого и нужен был, но не оправдал ожиданий.
Хвильоватиша• вчера в 16:29
Ответ дляДверной_Проем
Таке надо было с гансом оставаться, а не мучить мужика
Дверной_Проем
• вчера в 16:29
Ответ дляКу-кусик
А він як тут живе? Має бронь?
23-24 бігав ховався, потім дали бронь. Але ж розумієте що в нашій країні все тимчасово. Сьогодні є завтра нема
вентиляторная• вчера в 16:29
Ответ дляДверной_Проем
Повернулися навіщо? Так і сказала б йому: не повернуся, роби що хочеш.
Дверной_Проем
• вчера в 16:30
Ответ дляСіґеле-міґеле
Бит був накладений. Робота низько кваліфікована. Мила посуд в кафе. Хоч є вища освіта, але по спеціальності не працювала і не хочу.
Сіґеле-міґеле• вчера в 16:30
Ответ дляДверной_Проем
В общем, вы всю жизнь за підтримкою и бегаете. Выгодница такая. Перестанут пособие платить, и страна говном окажется.
Дверной_Проем
• вчера в 16:30
Ответ дляХвильоватиша
Я нікого там не шукала
Дверной_Проем
• вчера в 16:31
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я працювала
Марічка• вчера в 16:31
Ответ дляДверной_Проем
Тобто постійно живете за рахунок чоловіка і його батьків, але то так, нюанс 🤣