Дверной_Проем• вчера в 16:15

Розлучення? Так чи ні

Приїхали з дитиною після 2 років відсутності. Чоловік чекав. За цей час приїхали рази 3.
Пару місяців було наче нормально.
А зараз не можу на нього дивитися, він мене роздражає, говорити з ним не хочу, дотики його витримати не можу, секс просто через силу. Лежу як колода, просто даю і все.
Постійно плачу, відчуваю що мене аж душать емоції.
При тому що в мене і нього за час моєї відсутності нікого не було.
З його сторони нормально все, лізе до мене все як завжди. А я просто терплю.
Наскільки він мені став противний і чужий, ще зневажаю його за його сцикливість, що він з нами не поїхав, не знайшов можливості. Бо тепер я точно впевнена, в нього не було бажання виїзжати. Зі свого народження він не виїздав з країни, бо в нього батьки дикуни з села забитого, навіть на відпочинок через них ми не літали нікуди, бо ті дикуни кричали що самольот розіб´ється і всяку чухню.
Просто крик душі, просто зневажаю його і ненавиджу.
Просто жалію що приїхала
Сіґеле-міґеле• вчера в 16:32
Ответ дляДверной_Проем
23-24 бігав ховався, потім дали бронь. Але ж розумієте що в нашій країні все тимчасово. Сьогодні є завтра нема
И от вас толку 0, ни брони, ни выезда… Уже б детей нарожали, хоть как женщина себя проявили…
автор Дверной_Проем • вчера в 16:32
Ответ дляМарічка
Тобто постійно живете за рахунок чоловіка і його батьків, але то так, нюанс 🤣
А батьки причому? Там ніщєта, Тарасова хата під стріхою
Сіґеле-міґеле• вчера в 16:33
Ответ дляДверной_Проем
Я працювала
Так что ж так плохо працювали, что ни там не остались, ни мужа не вывезли…
автор Дверной_Проем • вчера в 16:34
Ответ дляСіґеле-міґеле
Діти це що проїзний квиток? Дітей треба народжувати з кохання і хотіти їх, не як проїздний
Марічка• вчера в 16:34
Ответ дляДверной_Проем
Але їх, а не ваша.
Ваш палац на 3000 квадратів де?
Сіґеле-міґеле• вчера в 16:35
Ответ дляДверной_Проем
И вы вернулись… Ну где мозги… Еще и ребенка в войну приволокли.
автор Дверной_Проем • вчера в 16:35
Ответ дляМарічка
Але їх, а не ваша.
Ваш палац на 3000 квадратів де?
Ми заробили на житло в Києві. Чому ви пишете що вони гроші дають? Я ж пишу , там ніщєта. Плюс пяниці
Сіґеле-міґеле• вчера в 16:36
Ответ дляДверной_Проем
В общем, кохання нет давно.
Так зачем приехали-то?
Сіґеле-міґеле• вчера в 16:37
Ответ дляДверной_Проем
Куда ж глаза глядели? А генетика?
автор Дверной_Проем • вчера в 16:39
Ответ дляСіґеле-міґеле
Куда ж глаза глядели? А генетика?
Я про це дізналася коли була вагітна. Він батька привіз в Київ на кодування, тоді й дізналася. До цього коли я в гості приїхала то вони скривали від мене і все було нормально. За столом тоді батько його пив мінералочку. Що я могла тоді побачити?
Сіґеле-міґеле• вчера в 16:44
Ответ дляДверной_Проем
Минералочку пьет - уже понятно, что больной.
Ладно, со следующим так бездумно детей не делайте. Узнайте все основательно.
ГейСюда• вчера в 16:44
Кого будете звинувачувати в своїх проблемах, якшо з чоловіком розлучитесь?
автор Дверной_Проем • вчера в 16:50
Ответ дляСіґеле-міґеле
То свекор мінералочку пив, так він алкоголік. Звідки я мала знати в 20 років що якщо пж мінералку, то кодований?
Чоловік пив в межах норма на свята, в мати з батьком базарі. Мати скрита алкоголічка
Я-ваш шанс• вчера в 17:07
Ответ дляДверной_Проем
Знаєте дзвіночки були зразу, я не зрозуміла. Вийшла заміж не з любові, а просто він мені здався надійним, хоча виявилося з часом це не так. Просто я сирота і бачила як він мною зацікавився, подумала що він буде мені підтримкою.
Насправді це не так. Ми живемо в Києві, але він поміщений на селі і своїх батьках. Поїде туди, вічно п´є там. Там батьки люблять алкоголь. Я інша, мені бридко це все.
Вийшла бо була в мене низька самооцінка, не було підтримки, думала що він надійний. Приїхала і задихаюся.
Яке ви бридке, вибачте. Вже краще село і бухло ніж отаке душне і ніяке як ви.
Чоловіка вашого мені шкода. Ще і лізе до тієї кислої пики і вареника який лежить і ниє)))
автор Дверной_Проем • вчера в 17:09
Ответ дляЯ-ваш шанс
Кожен день в думках повертаюся в той період і жалію що не покинула його. А село і бухло не всім підходить.
Я бачу що ви з категорії моїх свекрів
Одна_на_всей_планете• вчера в 18:08
Ответ дляДверной_Проем
«Сирота , а рот , як ворота»
ДолькиКабана• вчера в 18:21
Ви знаєте, у мене брат платив гроші 3 рази і не виїхав. Так би будинок продовжив будувати свій, а так ні туди і ні сюди…машину продав, і двоє малесеньких дітей родили у війну…
ДолькиКабана• вчера в 18:22
Навіщо ви себе мучити, розведіться. Чи він вам гроші гарні дає?