Несу добро людям• вчера в 00:52
Вы будете ставить его под елку?
Вы ставите под елку маленького персонажа в красной кофточке и шапочке, с мешочком и белой бородой? Может, кто поставил, делитесь фото)
Кофе в лобби• сегодня в 06:47
Ответ дляpolkova
А я такого деда еще не расписала, хочу сделать особенным, но руки не доходят уже третий год, а снегурочку нарисовала уже
Вы где взяли?!
Кофе в лобби• сегодня в 06:49
Ответ дляДомашня Зюзя
Шановні прихильниці зе та його недолугої політики! Дід Мороз існував до 1917 року та вітав дітей подарунками на Різдво Христове.
Про це свідчить чисельна кількість дореволюційних листівок
Да, Мороз - языческий персонаж, дед - потому что снег белый= седой, Снегурочка из снега ❄️ ❄️ ❄️
Кофе в лобби• сегодня в 06:50
Ответ дляКусачая Я
Моя донька так поставила гнома під ялинку собі, так чоловік її жартує що той гном ходить ночами, та навмисно його переставляє в інше місце, донька каже що вже боїться того гнома довбаного. А я поставлю діда Мороза, в нас є старовинний, ще від батьків залишився .
Пугать ребёнка - серьёзно?
Домашня Зюзя• 2 часа назад
Ответ дляЧукИГеки
До 1917 року в Україні головним персонажем зимових свят, який вітав дітей і приносив подарунки, був
Святий Миколай. Традиція його вшанування в Україні сягає часів Київської Русі (XI століття).
Персонаж ’Дід Мороз’ у його сучасному вигляді (як добрий дідусь із подарунками на Новий рік) не був частиною української народної традиції. Він був створений і популяризований набагато пізніше — вже в радянський період (після 1935 року) для заміни релігійного образу Святого Миколая.
Зверніться до архівів та старовинних листівок.
І не пишіть дурню про його вшанування в часи Київської Русі, склепану на швидкоруч. За часів Ярослава Мудрого ніякий Миколай дітям подарунки НЕ носив, ялинку масово почали ставити в 19 столітті.
Може десь в Галіціі Миколай клав подарунки дітям в панчохи в 19 ст. Але Галіція НЕ ВСЯ УКРАЇНА! І листівки 19 століття з Миколаєм це католицькі листівки, переважно німецькі та польські.
Снежнакомка• 2 часа назад
Ответ дляPrervana
Я могу вас разве что на журфак послать, где массовую информацию и массовую коммуникацию целым курсом читают. Там вам объяснят, чем пропаганда отличается от информации и коммуникации. Какие ее отличительные признаки и методы. Я там уже отучилась.
Та зараз на кухні? Ресурс форуму скільки, тисяч двісті? Комунікація...)))
Локшина на вухах• 28 минут назад
Ответ дляБабулька
Вы не в Украине, наверное? Тут у нас его не просто кенсельнули, а детям в садиках рассказывают, что Деда Мороза застрелили ЗСУ
А чого не русскіє, коли Україну бомбили , випадково збили чи вбили?
Кусачая Я• 18 минут назад
Ответ дляКофе в лобби
Пугать ребёнка - серьёзно?
Я ж кажу- чоловік її, вона заміжня, яка дитина