Блакитна устриця• Изменено вчера в 17:35
Одружений колишній колега запропонував віртуальний секс
Колись разок було в реальності, дуже і дуже давно і по п’яному… Стосунків ніколи не було. А це списалися типу «як справи» і понеслося. Мене здивувало це, бо зі сторони він дуже порядний і дружина його теж. Каже «а що такого, це ж не по справжньому, це просто по дружбі і віртуально». Як мінімум була здивована. P.S. Було це повідомлення раніше, зараз не спілкуємося!!!
Опля Картопля• вчера в 17:36
Вам лише віртуально запропонував. А мені один «сімейний» пропонував секс, так як його дружина нещодавно народила і їй не можна з-за швів 😬
Блакитна устриця
• вчера в 17:36
Ответ дляMs. Iphone
А с вами разок в реале у него было до его брака?
Так. Ми юні були, ще вільні тоді
Ms. Iphone• вчера в 17:37
Ответ дляБлакитна устриця
Так. Ми юні були, ще вільні тоді
Ну вот он решил немного вспомнить былое)
Блакитна устриця
• вчера в 17:37
Ответ дляОпля Картопля
У нього теж дружина тоді тільки народила і спала в окремій кімнаті з дитиною, щоб він міг виспатися перед роботою, а він оце таке писав в той час…замість сну 😡
Море_море_я_скучаю• вчера в 17:40
Ответ дляБлакитна устриця
То коли це було?)
Тоді?)
Ніяк забути не можете?
Тоді?)
Ніяк забути не можете?
Блакитна устриця
• вчера в 17:40
Ответ дляMs. Iphone
Каже йому тоді дуже сподобалося, а я до цього листування навіть не знала було чи ні. Це жесть. Єдиний раз у житті зі мною таке сталося, напилася в хлам і пішла з ним із гульні, а далі не пам’ятаю. Це щось просто… ніколи ні до , ні після цього зі мною такого не було. Каже йому тоді все сподобалося…., що це там таке могло бути 😳
Блакитна устриця
• вчера в 17:42
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
То коли це було?)
Тоді?)
Ніяк забути не можете?
Тоді?)
Ніяк забути не можете?
Сталося дуже давно, а пропонував вже через багато років після того.
Море_море_я_скучаю• вчера в 17:43
Ответ дляБлакитна устриця
Так пропонував коли?)
Вчора, чи рік тому?
Бо судячи по вашому допису, це теж було колись
Вчора, чи рік тому?
Відкушу все що стирчить• вчера в 17:44
Ответ дляБлакитна устриця
Ну вот, он понял что вы легкого поведение, можно и по перепихон виртуальный предложить.
Блакитна устриця
• вчера в 17:44
Я давно видалила те листування. Нашо воно мені треба. Я до того, що з виду нормальна сім’я. Він розумний, заробляє. Вона гарна, розумна. Береже його сон, з малям сама… ось така подяка його. Але вони живуть разом, все ок, просто ж в нього така темна сторона
Блакитна устриця
• вчера в 17:46
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так пропонував коли?)
Вчора, чи рік тому?
Так, роки два - три тому. Після сексу років десять пройшло. Так от згадала, якась із тем тут мені нагадала про цю ситуацію
Та не реву я• вчера в 17:46
Ответ дляБлакитна устриця
Так. Ми юні були, ще вільні тоді
Пошлите его!
Крапипопка• вчера в 17:47
Ответ дляБлакитна устриця
Так раскройте женщине глаза.
Не только же нам знать, что вы по пьяни с сотрудником были, а потом он вам виртуал предложил, женившись )))
Блакитна устриця
• вчера в 17:48
Ответ дляКрапипопка
Так раскройте женщине глаза.
Нашо воно мені треба лізти в чуже
Та не реву я• вчера в 17:48
Ответ дляБлакитна устриця
Я послала вже
К чему тогда тема? Обкашливать ситуацию на трех страницах?
Блакитна устриця
• вчера в 17:49
Ответ дляТа не реву я
Я так захотіла і написала. Якщо вам не хочеться бути в цій темі, ви вправі вийти
Блакитна устриця
• вчера в 18:45
Ответ дляСапай вазони
Таке враження, що ви шкодуєте, що відмовили тоді.
А, ні, це просто враження))