Отчебучкина• вчера в 11:27
Посоветуйте меню на новогодний стол на 1500 грн?
Два ребенка 7 и 16 лет и два взрослых. Подарки и ёлка отдельно. Можно на эти деньги приготовить нормальный стол? Не по пол чайной ложки салата?
Посудомойка• вчера в 12:11
Автор, вам стільки варіантів накидали! Ви де? Розкажіть, що любить ваша родина
ФруктЕщеТот• вчера в 12:18
Автор, посадите детей и второго взрослого скамить мошенников в тг. Каждый пару раз по 150 грн выведет - уже к столу прибавка. Главное, не увоекайтесь.
А по хорошему, 16 лет и второй взрослый могли бы напрячь и найти подработку. Перед НГ обычно много предложений
ХаДиДиШь• вчера в 12:23
Ответ дляБжоли-бандерівці
Якщо Олів´є без ковбаси, пюре без масла, курки всім по умовному шматочку. Тоді можливо.
2 кг філе, 500 г ковбаси, 100 г масла. Яка вартість?
500+300+50 і ще 50 грн на вершки.
На 600 гривен залишку майонез, фрукти, вино, і сік
500+300+50 і ще 50 грн на вершки.
Котомафия• вчера в 12:24
Ответ дляБжоли-бандерівці
Прям на 1500 не можна купити грам 300 ковбаси на олів´є, масла, і м´яса.))) 1500 грн на вечерю з м´ясом вистачить)
ХаДиДиШь• вчера в 12:24
Ответ длябЭйбА
Зараз вас за пюрешку заклюють авокадниці
Мені за смажену картоплю дітям напихали
ХаДиДиШь• вчера в 12:25
Ответ дляБжоли-бандерівці
300-400 це тільки на трохи ковбаси
В яку ж ви ціну ковбасу купуєте на олів´є, чи ви з чорізо його робите?
Бжоли-бандерівці• вчера в 14:34
Ответ дляХаДиДиШь
Економ бренд Добров з Атб, наприклад.
ХаДиДиШь• вчера в 16:39
Ответ дляБжоли-бандерівці
Економ бренд Добров з Атб, наприклад.
Так вона, я подивилася від 300 грн за кг.
Ви порцію салата готуєте з килограма ковбаси?