Малинка• вчера в 13:43

На кого ви лишаєте кицьку, коли кудись їдете?

Ми лишаємо саму максимум на два дні, а коли їздили на відпочинок на 10 днів відвозили до батьків, скарг було багато, і лінолеум погризла, і двері поцарапала. Ось недавно знову вирішили поїхати на 7 днів, я попросила сусідку приходити через день і тут все не слава богу, сказала що кішка кинулась їй на ногу, показувала подряпини, коли міняла воду, стрибнула на руку і розбилась тарілка, короче сусідка вкрай невдоволена, сказала, що в нас не вихована кішка і натякнула, щоб наступного разу брали її з собою, тобто просити її більше не будемо.
Так, в нас кицька трохи характерна, але як її виховувати? На лоток ходить, багато спить але буває може підійти і злегка вкусити, може стрибнути на мене інколи, навіть не знаю з чим це пов´язано.
Тепер в роздумах, якщо їхати кудись, на кого її лишати, залишилась ще одна сусідка з якою я спілкуюсь, але боюсь що наша Маруся знову щось начудить.
Може в когось щось подібне, як виходите з ситуації?
Нашли в капусте• вчера в 13:45
На кицок. Їх багато.
Максимум на 5 дней их оставляю
Фима Собак• вчера в 13:47
Ходить годувати і прибирати знайома. Кицька дружелюбна
Пліткарка• вчера в 13:47
Ніколи саму не залишали. На час відпустки на пару днів залишали в моєї мами, бо дорога далека - не хотіли її мучити. Так останній раз вона так образилась, що не хотіла до нас йти. Ледве виманили, щоб їхати додому. Будемо брати з собою.
Встидаюся запитать• вчера в 13:49
або в бабусі, або в котячому готелі (норм), як варіант можна лишати. власниця мені фотки кидала.
автор Малинка • вчера в 13:51
Ответ дляФима Собак
А в нас виявилось що ні( Я думала, що вона буде ховатись, бо як чужі приходять вона тікає, а тут таке
Чорнобаївка• вчера в 13:52
Залишаю ключі знайомим, 2 рази на день приходять, годують і чистять лоток. Оплачую це.
Для котів, зазвичай, лишитися самім на своїй території менший стрес, ніж йти до чужих.
Дуже дуже вумна• вчера в 13:51
Оставляла в квартире. Платила консьержке денежку, чтобы кормила и лоток мыла.
автор Малинка • вчера в 13:53
Ответ дляПліткарка
В нас до вулиці не привчена, раз винесли її дуже трусило, обмочилась, вона абсолютно квартирна
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 13:54
Мы с собой таскаем. Вот на Рождество сняли домик в горах , она с нами едет
автор Малинка • вчера в 13:55
Ответ дляЧорнобаївка
Так і ми так хотіли, але вона чомусь кинулась їй на ногу.
Из Кукуева я• вчера в 13:55
В мене їх двоє, вони один одного розважають.
Родич приходить годувати і лоток чистити
Пліткарка• вчера в 13:55
Ответ дляМалинка
2 хв перенести в машину?
Давайте заспокійливе.
ми свою підібрали з вулиці і зараз вона теж боїться вулиці, ліфту, що її кудись несуть, бігом перебігли і всю дорогу спить в машині.
автор Малинка • вчера в 13:56
Ответ дляПліткарка
2 хв перенести в машину?
Давайте заспокійливе.
А на новому місці як себе поводить, не стрес для неї?
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 13:57
Ответ дляМалинка
Выносить нужно только в переноске.
Танго утрьох• вчера в 13:57
Ответ дляДуже дуже вумна
Я бы стремалась кому-то ключи оставлять от квартиры, еще незнакомые люди будут рыться в моих вещах, а если сбережения
Такое..
автор Малинка • вчера в 13:57
Ответ дляДуже дуже вумна
Я б теж платила, але я боюсь, що вона викине щось неадекватне
ТАЗератти• вчера в 13:59
Ответ дляМалинка
Саму .. по видео приглядываем , неделю отдыхает от нас
Если что мама может заехать
Чорнобаївка• вчера в 13:58
Ответ дляМалинка
У кішки стрес, та й сусідка може не кошатниця, не має досвіда спілкування з котами, може і не любить їх.
Я всіх попереджала, що кота не трогати, особливо після того, як він поїсть. Бо голодним він може і потерпить глажку, а ситим - вже ні.
фрау Гітта• вчера в 13:59
А вона у вас стерилізована?
автор Малинка • вчера в 13:59
Ответ дляфрау Гітта
А вона у вас стерилізована?
Так
Танго утрьох• вчера в 14:00
Я залишала подрузі ключі, щоб приїжджала, а потім дізналась що вона з малою дитиною приходила і він шугав кота
Сердце боліло за свою дитину
ТАЗератти• вчера в 14:00
Последнее фото страданий без нас на выходных
Нога на ногу• вчера в 14:01
Залишаємо з сусідкою одна на одну, у неї четверо, у мене двоє, зараз вони поїхали на 2 тижні, потім ми поїдемо, коти спокійно сидять вдома, двічі в день годуємо і прибираємо туалет.
Пожарник• вчера в 14:02
Завжди з собою беремо. Привчили і вона дуже добре дорогу переносить
автор Малинка • вчера в 14:02
Ответ дляТанго утрьох
Сердце боліло за свою дитину
У мене залишився тільки один варіант, сусідка з якою я спілкуюсь, але як зробити так, щоб все було нормально, бо від усіх поки тільки скарги
Пліткарка• вчера в 14:03
Ответ дляМалинка
мамину квартиру знає...там набагато більше місця - вся територія її)) особливо любить точити кігті об коври
як приїдждаємо до батьків чоловіка, то вона з нами в кімнаті, за її межі не виходить, бо в батьків є британець з магазину і він нервує, коли бачить інших котів. Відразу веде свекруху до шухлядки із заспокійливим - потім йому пофіг

1 раз брали з собою в Буковель.. Була сильна спека. Нам було важко їхати, а вона навіть не муркала. Спала в переносці. Підкормлювали і давали водичку. В готелі всі вікна були її - дивилась на гори) Просто під час прибирання в номері я брала її на руки і відходила в іншу сторону.
Танго утрьох• вчера в 14:03
Ответ дляМалинка
Які скарги від усіх?
Вам головне щоб кішку не чіпали сильно, погодувати і прибрати лоток, якщо буде ховатися - нічого страшного
Фима Собак• вчера в 14:03
Ответ дляМалинка
Не, наша вийде все провірить, обнюхає, поліпшиться, або якщо ця людина їй не подобаєть то понюхає і піде спати. Котик теж не розуміє, де поділися хазяї і чому чужа людина її турбує, а може щей людина по аурі котику не сподобалася
автор Малинка • вчера в 14:07
Ответ дляТанго утрьох
Які скарги від усіх?
Останній раз кинулась сусідці на ногу і подряпала її, показувала мені потім ногу, жалілась, що обробляла, бо глибокі подряпини, потім коли міняла воду вибила тарілку з рук.
Пліткарка• вчера в 14:11
Ответ дляМалинка
Сусідка не сподобалась кішці. Може людина негативна.
Наша до багатьох друзів адаптувалась і йде гладитись, грається, дуркує. А є сусіди, від яких шарахається і близько не підійде