Малинка• вчера в 13:43

На кого ви лишаєте кицьку, коли кудись їдете?

Ми лишаємо саму максимум на два дні, а коли їздили на відпочинок на 10 днів відвозили до батьків, скарг було багато, і лінолеум погризла, і двері поцарапала. Ось недавно знову вирішили поїхати на 7 днів, я попросила сусідку приходити через день і тут все не слава богу, сказала що кішка кинулась їй на ногу, показувала подряпини, коли міняла воду, стрибнула на руку і розбилась тарілка, короче сусідка вкрай невдоволена, сказала, що в нас не вихована кішка і натякнула, щоб наступного разу брали її з собою, тобто просити її більше не будемо.
Так, в нас кицька трохи характерна, але як її виховувати? На лоток ходить, багато спить але буває може підійти і злегка вкусити, може стрибнути на мене інколи, навіть не знаю з чим це пов´язано.
Тепер в роздумах, якщо їхати кудись, на кого її лишати, залишилась ще одна сусідка з якою я спілкуюсь, але боюсь що наша Маруся знову щось начудить.
Може в когось щось подібне, як виходите з ситуації?
ФсеСама• вчера в 14:12
я бы на вашем месте предложила бы оплату соседке за ее услуги, и тогда был бы другой разговор.

к нам родители приезжают, когда мы уезжаем - у нас и кот и маленькая собака
Танго утрьох• вчера в 14:16
Ответ дляМалинка
Останній раз кинулась сусідці на ногу і подряпала її, показувала мені потім ногу, жалілась, що обробляла, бо глибокі подряпини, потім коли міняла воду вибила тарілку з рук.
Шукайте інші виходи
Бачила на олх що є перетримка для тварин платна, але тваринці краще вдома все ж таки буде
автор Малинка • вчера в 14:19
Ответ дляПліткарка
Сусідка не сподобалась кішці. Може людина негативна.
Наша до багатьох друзів адаптувалась і йде гладитись, грається, дуркує. А є сусіди, від яких шарахається і близько не підійде
Може, у сусідки є щось таке негативне, але і кішка наша, як сказав мій батько трохи притрушена, але ми її любимо і нам вона ніякої шкоди особливо не робить
Криниця щастя• вчера в 14:46
Соседка. Но нашу нужно не только покормить и лоток сменить, но и понаглаживать . Она очень контактная и идёт на руки
DaMiRaKo• вчера в 15:13
Бачила є автоматичне годівниця, поставте кілька лотків для туалету. Нічого з нею не буде.