Жена аллигатора• вчера в 15:21
Салонний догляд для волосся
Дівчата, хто робив догляд для волосся в салоні? brae, kerastase, як вам ефект? і на скільки часу вистачає такої процедури?
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 15:24
Керастаз. До першого миття. Треба робити постійно якийсь догляд,аби було не до першого миття. А так,раз в житті зробити і чекати краси-не буде такого
Паспортний стіл• вчера в 15:28
Робила ’щастя для волосся’. Ефект дуже сподобався, але після миття волосся більше його не відчувала
Жена аллигатора
• вчера в 15:33
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
а яке у вас волосся?
ПростоБелка• вчера в 15:48
Та все до першого миття. Купіть нормальний термозахист, фен + праска і буде чудово