Хтомолодець? Я!• 21 ноября в 22:24
Дівчата, хтось брав такий спрей для росту волосся?
Перловая Кашка• 21 ноября в 22:28
Попийте краще вітаміни, але потрібно здати аналізи щоб знайти дефіцити
ЯблокоРаздора• 21 ноября в 22:29
Був спрей від заплутаного волосся- не сподобався. Стоїть. Це дуже бюджетний спрей з Аврори, чекати від нього чудес не варто. Хіба що масаж будете робити, коли втираєте, від нього більше користі
Вакцениро Вона• 21 ноября в 22:44
Ответ дляЯблокоРаздора
Массаж такой штукой.хорошо улучшает кровообращение. Явно пользы будет больше, чем от той фигни
Бува і таке• 22 ноября в 09:35