бювет_в_обед• вчера в 21:21

Відпустили б сина 14 років на Новий рік до Київа

До двоюрідної сестри його їй 35р..я проти. Син голову мені виносить про поїздку
Летюча помилка• вчера в 21:26
Я б і 22 річного не пустила і сама б не їхала
собі поставте
Меломанка Маланка• вчера в 21:22
А Ви самі звідки?
Мішечок щастя• вчера в 21:22
І мови нема
МаксХмара• вчера в 21:22
Ні.
Черговий по кухні• вчера в 21:23
Она за ним приедет? Вы ей доверяете?если ответы нет, то значит НЕТ
автор бювет_в_обед • вчера в 21:23
Ответ дляМеломанка Маланка
А Ви самі звідки?
Меломанка Маланка• вчера в 21:24
Ответ длябювет_в_обед
Навряд чи.
Самостійно без супроводу не відпустила. Якби з кимось, то так
Смажена полуничка• вчера в 21:24
Нет, конечно
автор бювет_в_обед • вчера в 21:24
Ответ дляЧерговий по кухні
Він сам їхав би в потязі, а його зустрінуть. В потязі їхат. 5 годин
Розовый сапфир• вчера в 21:26
Якщо ви добре знаєте сестру і у вас хороші відносини, вона позитивна, буде на зв´язку, чому ні, так. В 14 років можна дитині самій їздити.
Посадили на потяг, в Києві сестра зустріла
Сижуревувшоке• вчера в 21:25
Скоріше ні чим так
В першу чергу із-за обстрілів
В другу все інше
Верочка 100%• вчера в 21:25
Якщо нічний поїзд, ні.
Якщо денний, так.
Черговий по кухні• вчера в 21:25
Ответ длябювет_в_обед
Нет
автор бювет_в_обед • вчера в 21:25
Ответ дляРозовый сапфир
Ну йому буде 14, зараз 13 але по вигляду не скажеш 185 зріст 85 кг
Зілля до весілля• вчера в 21:26
син 14років і сестра 35років. Це різні вікові категорії. Ім настільки цікаво разом?! чи в Києві є дружбани, щоб потусить.
В принципі якщо сестра відповідальна і буде за ним дивитись, може покаже новорічний Київ, то чом би й ні
ЛижТолько• вчера в 21:27
Поїзди зараз мінують, може гуляти хз де, хз скільки поки в поїзд не пустять. Він дитина ще, самого в наш час в поїзд не пустила б. А до сестри так, відпустила б
ЧупакабраЗеБест• вчера в 21:27
Ответ длябювет_в_обед
сразу нет, тут такие педецовые новые года бывают, не дай БОг. моя знакомая уже 2 года лежит без черепной коробки, мозг не закрыт, ни жива ни мертва. приехала на 2 дня перед нг документы сделать.
ебейший прилет на Огороднюю 31 декабря
ГороховаЯ• вчера в 21:27
Ответ длябювет_в_обед
Ні, моєму сину буде 15. Не відпустила би.
Нічого вдягти• вчера в 21:29
Ні.
Нічого вдягти• вчера в 21:29
Ответ длябювет_в_обед
Він сам аж їхати.?
ПоЗиТиВнАя• вчера в 21:29
Не відпустила б, бо місця собі б не знайшла. Через кацапів. Якби не це, то чом би і ні.
Летюча помилка• вчера в 21:31
Я не слідкую але здається Київ щороку в новорічну ніч обстрілювали сильно
Люблю ВалЄру• вчера в 21:32
если очень просит-привезите его сама
Коленная ложечка• вчера в 21:33
Нет.
Этожзвяздаяегообожаю• вчера в 21:33
Ні. 35 і 13- які спільні інтереси???
Чи вона його відпустить невідомо куди, поки ви знати не будете???
Це ваша дитина і ваша відповідальність!
Ясамаякрасивая)• вчера в 21:34
Ответ дляЛетюча помилка
Я боялась даже написать об этом, но так ((((((
автор бювет_в_обед • вчера в 21:35
Ответ дляЗілля до весілля
Вона двоюрідна має двоє дітей просто добре відноситься до нього! Причому тут вік
Летюча помилка• вчера в 21:37
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Так це не секрет.
Зілля до весілля• вчера в 21:37
Ответ длябювет_в_обед
Зазвичай святкують з однолітками через спільні інтереси. Він ще малий для такої компанії (35р). Може добре контактує з її дітьми і хоче повеселитись саме з ними
автор бювет_в_обед • вчера в 21:39
Ответ дляЗілля до весілля
Дітям 4 та 5, ніяких святкувань компанії не буде..мама її померла 9 днів тому.