бювет_в_обед• вчера в 21:21

Відпустили б сина 14 років на Новий рік до Київа

До двоюрідної сестри його їй 35р..я проти. Син голову мені виносить про поїздку
Чебураха з перцем• вчера в 21:40
Ні, не відпустила би.
Основна причина - можливий обстріл, самостійна і далека дорога.
Коротше - питання безпеки.
Зілля до весілля• вчера в 21:40
Ответ длябювет_в_обед
Дітям 4 та 5, ніяких святкувань компанії не буде..мама її померла 9 днів тому.
а що вони там будуть робити???
на НР ще й 40 днів не буде - веселитись не можна, співати і танцюват теж. Взагалі, я думаю, там буде сумна атмосфера.
З дітьми 4-5р йому буде нецікаво
Зупка_цем• вчера в 21:45
Да, отпустила бы
Оч@ров@Шк@• вчера в 21:45
В мене малий до бабусі на канікули сам їздить з 12 років. Нічним потягом ні, частіше автобусом. В Києві посадила, в Кременчуці бабуся забрала і назад так само.
Капитанша• вчера в 21:46
Ответ длябювет_в_обед
Ні, не пустила б
Капитанша• вчера в 21:49
Ответ длябювет_в_обед
Ну йому буде 14, зараз 13 але по вигляду не скажеш 185 зріст 85 кг
До чого це? Його дорослий вигляд якимось чином забезпечує йому безпеку?
Ні грама• вчера в 21:50
Я живу в Киеве
Например во Львов бы пустила на интерсити
На ночной поезд точно нет
Луноходик_Ик• вчера в 21:50
Ответ длябювет_в_обед
Всі на Новий рік до вас їдуть. Що йому тут робити?
Эскиз бесконечности• вчера в 21:54
А разве новый год ещё празднуют? Он же уже отошёл в небытие
АнтиТроль• вчера в 21:55
Ответ дляЛетюча помилка
Я не слідкую але здається Київ щороку в новорічну ніч обстрілювали сильно
Нет
АнтиТроль• вчера в 21:56
Ответ дляЭскиз бесконечности
В смысле?
А Я Самая Самая• вчера в 22:01
Ні
Arctic777• вчера в 22:02
Кормить его, развлекать, не, нам такой хоккей не нужен
Куплю орехи• вчера в 22:02
ні, можливі обстріли. Забирайте сестру з дітьми до себе. А потім відпустите з сестрою не на свята.
Летюча помилка• вчера в 22:03
Ответ дляАнтиТроль
Нет
2024 і 2025 новий рік
Arctic777• вчера в 22:03
Ответ длябювет_в_обед
Кабан
Летюча помилка• вчера в 22:05
Ответ дляАнтиТроль
Нет
І 2023
Летюча помилка• вчера в 22:06
Ответ дляЭскиз бесконечности
Новий рік настане в будь якому випадку
Arctic777• вчера в 22:06
Ответ дляЗілля до весілля
а що вони там будуть робити???
З дітьми 4-5р йому буде нецікаво
Трусы менять
Эскиз бесконечности• вчера в 22:06
Ответ дляАнтиТроль
В смысле?
В прямом. Я тут читаю, что пишут, что подарки детям дарят 24-25, и тогда чувствуется праздник, а новый год отходит в небытие.
Губи до вух• вчера в 22:09
Я тут думаю, куди з Києва поїхати....
Летюча помилка• вчера в 22:10
Ответ дляЭскиз бесконечности
На Новий рік ніколи не дарували в нас. Новий рік тай Новий рік
Ясамаякрасивая)• вчера в 22:37
Ответ дляЛетюча помилка
Так це не секрет.
Дело не в секрете, а в том, что боишься и подумать, что будет на Рождество и НГ. Вон уже шахеды прут к нам и самолеты наготове, но думать об этом не хочешь.
Летюча помилка• вчера в 22:45
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Так нічого нового не буде.
Я нічого не моніторю і незнаю що куди летить
Тому що всеодно в укриття не ходжу
АнтиТроль• вчера в 22:57
Ответ дляЛетюча помилка
І 2023
Я не помню чтоб какие то яркие бомбежки были именно в новогоднюю ночь
КошкинДом• вчера в 23:32
Вам потрібно відповісти собі на питання чого саме Ви боїтесь.
Якщо поїздки на поїзді, то це одне, якщо прильотів, то це зовсім інше.
На поїзді мене мама пускала з 15 у плацкарті. В Харкові садили, в Миколаєві зустрічали. Але свою дитину навіть не знаю... можливо пустила би в інтерсіті хіба що і то навряд... не впевнена, їй ще 12.
Якщо боїтесь прильотів, то ніхто Вам не підкаже чи будуть обстріли. Скоріш за все будуть, але київ дуже великий. Це на Ваш страх та ризик. Ще й залежить від району де живе сестра. Ми на лівому березі, але буває дійсно страшно, хоча і не так, як тим, хто на правому.. вибір тільки за Вами. Якщо дитина не звикла до обстрілів і ви розумієте, що його вони налякають, то нехай побуде вдома на ЗУ. Бо наші вже звикші і то буває боїться.
Маючи дитину 12 років, я схильна більше до відповіді ні, ніж да. Але в мене дівчинка.
КошкинДом• 2 часа назад
Ответ дляЛетюча помилка
2024 і 2025 новий рік
Тих, хто живе в Києві оцими ’ 90 шахедів’ ви взагалі не налякаєте вже.
Я пам´ятаю тільки один рік обстрілу. Найперший. Мабуть це 23й був, а може і 24. І то я спала. дізналась від сусідки.
Але думаю, що цей рік обстріляють..
КошкинДом• 2 часа назад
Ответ дляАнтиТроль
Таких, как они устраивают в последнее время точно не было.
В шоколаде• 2 часа назад
Ответ дляЛетюча помилка
Я б і 22 річного не пустила і сама б не їхала
собі поставте
Представительницы самого «пострадавшего» региона⤴️😁😁😁 Пэрэлякані
В шоколаде• 2 часа назад
Я конечно волновалась бы, но скорее всего отпустила бы. Помню себя в таком возрасте, как хотелось путешествий, впечатлений, емоций. Если вы доверяете своей сестре, то просто обсудите все моменты, которые вас беспокоят. Вам так будет спокойнее.