Леплю из пластилина• вчера в 23:53

Пробачила зраду,повернулася до чоловіка

Здавалось,що забула все і пробачила,зразу все добре було,ейфорія і все таке,кохаю його дуже,але тепер постійно здається що він з кимось зраджує,хоча він постійно майже зі мною,здається що при найменшій можливості знову зрадить,вже якась параноя((розкажіть свою історію,можливо хтось таке проживав(
Забризкана водою• сегодня в 00:05
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну знаєте,я теж раніше була впевнена,що мій не такий,не зрадить ніколи,а зараз зрозуміла що зраджують всі чоловіки
Не всі, це особистий вибір кожного
КрестьянинДиор• сегодня в 00:06
Ответ дляЗупка_цем
Та они все (или почти все изменяют). На лево ни разу не ходили те, кому никто не дает. Особенно если отношениям уже 10+ лет. Многие даже и не догадываются. Многие вам тут скажут что не простили бы ни за что. А я работаю психологом и точно знаю, 9 из 10 прощают.
Ну…, не пробачають, а продовжують перебувати в шлюбі, пролонгуючи свої інтереси)). Це дещо різні речі.
Копуша• сегодня в 00:06
Ответ дляЗупка_цем
И причина измен?
Партизанка• сегодня в 00:06
У моего факт измены не был доказан. Была неоднозначная переписка. Скорее всего до секса не дошло. Но доверие было сильно подорвано. Прошел год, полегчало. Если бы в той переписке было 100% что спали, наверно не простила бы. Хотя моя мама простила папу, сейчас счастлива. Бабушка не простила дедушку, жалела очень
Зупка_цем• сегодня в 00:08
Ответ дляКрестьянинДиор
Разумеется. Суть была в том, что «сохраняют семью». А мотивы разные у всех
автор Леплю из пластилина • сегодня в 00:08
Ответ дляДуже дуже вумна
Накручиваете себя или есть реальная вероятность?
Поки що не було нічого такого,але я постійно намагаюсь щось знайти
Роздратована шкіра• сегодня в 00:08
Ответ дляЗупка_цем
Ну, пробачають 9 з 10-ти тих, хто ходить до психологів, а не із загальної кількості
Марфа Українівна• сегодня в 00:09
А изменил один раз? С кем? Это было единоразовое удовольствие?
На привозе• сегодня в 00:11
Ответ дляЗупка_цем
Тоже такого же мнения
Сколько я от свекрови историй наслушалась. Её муж работал в органах и любовниц в его окружении было дофига. Вот на один праздник его коллеги приходят с любовницей, а на другой с жёнами. Свекровь знала и тех, и тех
И вот жены все как одна ’да мой никогда не изменяет, так меня любит, и детей’ и друг перед другом пытаются доказать у кого муж лучше. Свекровь говорит ’ а я всегда молчала про своего мужа, потому что видя все это и зная, что у всех их мужей есть любовницы боялась выглядеть так же глупо, как они’.
автор Леплю из пластилина • сегодня в 00:09
Ответ дляДадосвидания
І що що 37 років? Це якось вбереже від подальших зрад чи легше буде прийняти їх?
Ні,просто не хочеться витрачати свій час і частину молодості яка залишилась (
Зупка_цем• сегодня в 00:10
Ответ дляКопуша
И причина измен?
У мужчин причины измен обычно простые и физиологичные: возбудился, появилась возможность - не удержался. Одним словом - встал. А у женщин всё сложнее: либо откровенная распущенность, либо накопившиеся внутренние причины: эмоциональный голод, отсутствие внимания, обесценивание, кризис в отношениях. Просто «так получилось» у женщин бывает гораздо реже.
Organic• сегодня в 00:10
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ага. А кто не изменяет, тот хорошо шифруется.
КрестьянинДиор• сегодня в 00:10
Ответ дляЗупка_цем
То це не про прощення, а про раціональність.
автор Леплю из пластилина • сегодня в 00:12
Ответ дляМарфа Українівна
Ну він спочатку сам зізнався що закохався і в них ще нічого не було,тільки спілкування,я після цього його вигнала,а потім він одумався і вернувся назад
Дуже дуже вумна• сегодня в 00:12
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вы уже простили. Попробуйте отпустить ситуацию. Конечно доверие вернуть будет сложно, важно же еще как муж себя ведет? Пытаеться его вернуть? Одно дело когда он признал что неправ и что то делает, а другое дело когда он продолжает жить как ни в чем не бывало, а вы сама должна разбираться со своими эмоциями
З вишневого садка• сегодня в 00:13
Ответ дляЗупка_цем
Тю. Якщо б я за кожного мужлана своі гроші на психологів витрачала, то вже була б бідна як церковна миш. Жінки, які викреслили зрадників з життя і насолоджуються життям до вас і не прийдуть)) тож, ваша вибірка не доводить нічого
автор Леплю из пластилина • сегодня в 00:15
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну як на мене не достатньо він робить,каже я ж обрав тебе,одумався ,люблю і т.д.але якихось серйозних вибачень я так і не почула (
Цикавенная• сегодня в 00:16
Ответ дляЛеплю из пластилина
мне вот нравится на морду альшка парашенка.офицер МУЖИК патриот .трудяжка.сказачно богат.я б ему не изменяла
Цикавенная• сегодня в 00:16
Ответ дляЛеплю из пластилина
а вам альошка парашенка на морду нравится и фигурой?
Цикавенная• сегодня в 00:18
коль тема о мужиках я за альошку парашенка вышла б.красавец защитник мужик ну и при бабках хоть и наворованых батей
автор Леплю из пластилина • сегодня в 00:18
Ответ дляЦикавенная
Шо ви мелете?
Забризкана водою• сегодня в 00:19
Ответ дляЗупка_цем
Ооо, моя улюблена тема, я завжди казала що «…уй не мило, не зітреться» і я типу спокійно відношусь до зрад, а коли мені зрадив чоловік (причому він не пішов до неї, не завів відносини, так, «гульнув» разок) і я про це дізналася (прочитала в переписці), я йому речі посеред ночі зібрала, поки він спав, і о пʼятій ранку виставила, плакав, просився, обіцяв золоті гори, давив на жалість і «мы же родные люди», але був посланий у вільне плавання. Десь за півроку після цього, попросив потримати його речі у себе і такий типу «ой, а нічого ж не трапилось, усе як раніше», проковтнула, просила поговорити зі мною про те що трапилося, говорила що те що ми «разом» не його заслуга, бо він не зробив нічого що б могло виправити ситуацію і повернути мою довіру, за рік я остаточно втратила сенс «триматися» за ці «стосунки», просто відпустила, живу своє краще життя, його речі досі в моїй квартирі, я для нього зробила усе що могла, інвалідність допомогла оформити (реальна інвалідність, військовий і досі служить), диплом магістра отримав (увесь час я роботи писала, екзамени здавала, за навчання платила, диплом робила, усі питання закрила), машину йому купили (права теж я йому нарєшала, і ще багато чого, але це більше не мій проєкт, просто відпочиваю, віддала йому відповідальність за нього, дитина в мене вже досить доросла, то я рік просто на роботу бігаю і займаюсь СВОЇМИ справами, більше ні за кого не відповідаю
Зупка_цем• сегодня в 00:20
Ответ дляЗ вишневого садка
Не забывайте о том, что любой человек способен на измену. Даже если вам кажется что это не так) нет гарантии что новый будет верным. Ну как-то так
Дуже дуже вумна• сегодня в 00:21
Ответ дляЛеплю из пластилина
Он вернулся в свою комфортную атмосферу. Одумался так как все хорошо взвесил. Я вас конечно совершенно не знаю, но врядли это про любовь. Это про комфорт
автор Леплю из пластилина • сегодня в 00:22
Ответ дляЗупка_цем
Отож і я про це(але зради теж різні бувають,одне діло раз по пʼяні,а друге коли типу закохався в іншу,а потім вже передумав (
Подвійна веселка• сегодня в 00:23
Мені зрадили в 2015. На той час мені було 36 . Дитині 7 років . Залишився в родині. Автор вам нічого не буду радити. Це ваше життя. Що я маю на зараз. Живемо як чужі люди. Я більше не кохаю та не вірю. Для мене це чужа людина. Це залишилось тільки між нами . Але друзі та рідні помітили що я змінилась по відношенню до нього. А помітили на його др як я кажу йому слова . Коли мені як дружині дають слово а я хер знає що його казати. Можу тільки видавити з себе Здоров´я та успіхів в роботі.
Нема більше того тепла, той любові. Спочатку коли простила було начебто як раніше. В потім з роками я їм себе зсередини . Я можу його послати. Я не роблю йому більше сюрпризи,подарунки. Я не дзвоню йому сама ніколи ! Повернути б той час . В ту секунди коли він сказав Я тебе зрадив я б відповіла Збирай речі і більше не повертайся
Organic• сегодня в 00:23
Ответ дляЦикавенная
Мань, сегодня не прет, да?
Зупка_цем• сегодня в 00:24
Ответ дляЛеплю из пластилина
Что так что так - измена = предательство. И так и так больно и досадно. Но разумеется есть разница между случайным сексом и постоянной любовницей. Но по статистике к любовницам из семьи уходит около 3%
Коренная киевлянка• сегодня в 00:24
Ответ дляЛеплю из пластилина
От саме цього я і боюсь тепер(що пройде якийсь час і все повториться,а мій час пройде,я вже не дівчинка,37 років вже (
считайте себя незамужней. попадется подходящий - смело бросайте мужа.
Укр_жіночка• сегодня в 00:25
Ответ дляЛеплю из пластилина
Різко розлюбив її і одумався?!
Та ну