На границе• 18 декабря 2025
Дитина хворіє. Потім змушена шукати час на здачу КР?
Вітаю, спільното!
Я трохи розгублена - тому цікавить як воно має бути?
Наразі останні дні навачання перед канікулами. Традиційно по контрольній на кожному уроці. Вчора, для прикладу, було 5 КР (в тому числі і по мистцеву.. 8 класс у дитини)
Дитина зхахворіла - сьогодні до школи не пішла. Пишу вчителю, пояснюю чому дитина відсутня. Отримую відповідь: мовляв, погано. У дитини є фактично 4 дні аби знайти час, підлаштуватися під вчителя і написати ті КР, які вона пропустить за дні хвороби. Інакше - ставимо одиниці.
Це нормальна практика? Бо мені чомусь згадується моє шкільне навчання - там ставили Н і все
Гуру троллинга• 18 декабря 2025
Донька зараз не ходить до школи. Оцінки виставлять по середньому за семестр.
Подтяжка• 18 декабря 2025
Вам важна оценка? Главная оценка это результат НМТ. При поступлении в ВУЗ, оценки аттестата не учитываются.
Пишите, что пусть ставит единицу, сломайте систему, удивите учителя
ТаПрямТам• 18 декабря 2025
Автор, не знаю насколько это нормально, но у нас так же.
На прошлой неделе одни контрольные целыми днями были. 7 класс
ТаПрямТам• 18 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
А зачем их тогда вообще ставить - оценки эти - если они не важны?
На границе
• 18 декабря 2025
Ответ дляПодтяжка
чесно - ні, цього року ’відпустила’ ситуацію і не гавкаю за уроки. ПРосто контролюю факт того, що сів робити ДЗ
На границе
• 18 декабря 2025
Ответ дляТаПрямТам
так, окрема пісня - то останній тиждень і КР на КОЖНОМУ уроці.
Ms. Сама прямота• 18 декабря 2025
Ответ дляНа границе
Удалено администрацией...
На границе
• 18 декабря 2025
Ответ дляТаПрямТам
я для прикладу погані оцінки розцінюю як факт того, що тема дитиною погано вивчена
На границе
• 18 декабря 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Удалено администрацией...
та хай, я не проти) але поки вчитель іншу точку зору має
Подтяжка• 18 декабря 2025
Ответ дляТаПрямТам
Без понятия. Но на данный момент, ситуация в образовании у нас именно такая
На границе
• 18 декабря 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Удалено администрацией...
ой, аби в нашому житті це було найбільшою проблемою!)))
Тумба-юмба• 18 декабря 2025
Син писав кр після одужання. Вчителі десь залишали після уроку, десь під час уроку давали йому завдання окреме.
Спитайте, може з якихось предметів дозволять вдома написати кр роботу і здати вчителю (хоча не думаю що погодяться, бо діти вдома все з джіпіті чатом роблять :))
На границе
• 18 декабря 2025
Ответ дляТумба-юмба
там мистецтво вдома не дозволили писати... а Ви кажете))))))))
Тумба-юмба• 18 декабря 2025
Ответ дляНа границе
Ото супер важливий предмет )))))
Готова до другої• 18 декабря 2025
Ответ дляНа границе
Я не пойму, на каком основании они поставят единицы, если эти клеточки в журнале будут заняты энкой по уважительной причине? У меня дочь тоже в 8 классе и такого идиотизма нет. Пусть ставят по другим оценкам, оценка за к/р это рядовая оценка.
Припугните их визитом в департамент
На границе
• 18 декабря 2025
Ответ дляТумба-юмба
Ото супер важливий предмет )))))
сама в шоці)))
Білка в колесі• 18 декабря 2025
Раніше ставили по тим оцінкам, що є, а зараз, так треба здати кр і вірші.
На границе
• 18 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
Припугните их визитом в департамент
дитина в минулому місяці лежала в лікарні (про то писала вчителю в моменті і після відповідно надавала копію виписки + довідку від лікаря).
Стояли Н-ки за ці дні. Далі магічне виправлення - Н змінювалась на оцінку (хоча, повторюсь, на той момент дитина була відсутня в школі).
Ченсно кажучи тоді я просто відмітила факт дивини, але не підіймала цю тему - не до того було.
Готова до другої• 18 декабря 2025
Ответ дляБілка в колесі
Ну, допустим, ребенок автора не сдаст. И что? На каком основании ей поставят единицу? Пусть ставят неаттестацию по к/р. Но не поставят же, потому что школе это будет бОльший гемор, чем автору
На границе
• 18 декабря 2025
Ответ дляБілка в колесі
ну я ЗА вірші - сама вчу для тренування мозку))
На границе
• 18 декабря 2025
Ответ дляВіруся
Усе ж логічно: якщо зацікавлені в оцінці - шукайте спосіб писати, не зацікавлені - не пишіть. Одиниця - то образно: суть у тому, що оцінка буде не такою високою, як хотілося. У них теж вимагають, щоб контрольні в усіх учнів були.
Я розумію логіку.
Але жертвувати здоровям дитини і відправляти її навіть на уомвну годину в школу хвору писати КР я не буду.
Одиниця - так одиниця, що там вже
Марс атакует• 18 декабря 2025
Автор, в школі мого сина теж саме. 9 клас.
В жовтні він попав в лікарню з гіпертонічним кризом (14 років, тиск при госпіталізації 178/90) - тиждень під крапельницями. Купа одиниць.
Розмовляла з класним керівником. Деякі вчителі прибрали ті одиниці. Деякі дозволили перездати потім (у нас в школі чомусь не практикується перездача оцінок). Деякий категорично залишили одиниці, бо були не зроблені домашні завдання.
Але я тоді зрозуміла, що здоров´я та психічний стан дитини важливіші. Семестр закінчує гірше, чим вчився завжди. Упор робить тільки на деякі предмети, що будуть важливі в майбутньому.
Марс атакует• 18 декабря 2025
Ответ дляВіруся
Ви часом не вчитель хімії?
На границе
• 18 декабря 2025
Ответ дляМарс атакует
аналогічна ситуація була у моєї дитини - в ті дні, коли він лежав в лікарні під крапельницями, я зрозуміоа що ті оцінки - така ерунда
Меряю линейкой• 18 декабря 2025
Моя теж у 8, хворіє з минулого вівторка, грип, температура 5 днів вище 39. Написала відразу класному керівнику, що хворіє. В п´ятницю написала знову, що дитини не буде наступний тиждень, з 20 канікули, що буде з семестровими? Відповів, що семестрові взагалі виставляються по контрольних зараз, але до вчителів він підійде і пояснить ситуацію. Потім відписав- з вчителями говорив, за оцінки не переживайте, все буде добре, головне- одужуйте. Зрозуміло, що ніхто дитину хвору не відправить в школу контрольні писати)
Та не реву я• 18 декабря 2025
Що значить ’є 4 дні, аби знайти час’? А якщо дитина під крапельницями лежить - їй прям разом з нею чалапати в школу писати к/р? Подзвоніть на гарячу лінію мін освіти - спитайте, як воно має бути.
Кнопус• 18 декабря 2025
Ответ дляНа границе
Я розумію логіку.
Одиниця - так одиниця, що там вже
Я так поняла,они ходят в школу,не дистанционка?Если ребенок с температурой,то какого хрена он должен тащиться в школу?Справку принесете
Лика-прилипка• 18 декабря 2025
Не можуть оцінювати контрольну, якої нема. Жалійтеся у відділ освіти.