Ні грама• вчера в 11:44
А Вам важливі вподобайки в соцмережах?
Вони Вас підтримують, додають Вам доброго настрою?
Чи згодні Ви, що це такі "соціальні поглажування" у світі соцмереж?
Единорог_помог• вчера в 12:42
Ответ дляНі грама
А чого мене тут через одного називають психологом?
Ми ж не граємо в гру ’вгадайте мою професію’ або ’хто я дійсно за покликанням’.
Про хобі свої я написала, але їх чомусь ніхто обговорити не хоче
фото Хобі будь-ласка
Ні грама
• вчера в 13:01
Ответ дляЕдинорог_помог
фото Хобі будь-ласка
3 скріни с моєї читалки. Але читала не все. Дещо не зайшло.
Ні грама
• вчера в 13:04
Ответ дляЕдинорог_помог
фото Хобі будь-ласка
Оцей серіал зараз дивлюся. Хотіла кинути після першого сезону, але прям рекомендували продовжити. З 2го сезону дійсно починається цікавіше.
Единорог_помог• вчера в 13:04
Ответ дляНі грама
Не треба читати все підряд, яка може бути користь з цього, що ви букви не забули? Але потрібно ж троху розуму щоб і бесіду підтримати
Ні грама
• вчера в 13:06
Ответ дляЕдинорог_помог
У Вас плохо получається підтримувати бесіду