Кіма кепка• 18 декабря в 16:22
Чи є вимоги для продовження навчання в школі після 8 класу за програмою НУШ?
Дівчата, підкажіть, будь ласка. Діти, які навчаються за програмою НУШ, уже в 8 класі та повинні здобувати повну загальну середню освіту протягом 12 років. Чи передбачені якісь додаткові вимоги або умови для учнів, які хочуть залишитися навчатися в школі (9–12 класи) і не вступати до технікуму? Чи має значення середній бал, або існують інші нормативні вимоги?
КондуктЕр тролейбуса• 18 декабря в 16:26
Повна загальна середня освіта - це 10-12 класи в ліцеї.
Кіма кепка
• 18 декабря в 16:27
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Чи може школа не дозволити учню навчатися в 10-12 році якщо у нього погані оцінки?
Завтра не пью• 18 декабря в 16:27
Замрійлива• 18 декабря в 16:28
Ответ дляКіма кепка
Може. . Школи будуть до 9 класу, а далі тільки ліцей.
Завтра не пью• 18 декабря в 16:28
Ответ дляКіма кепка
Ще ніхто не знає. Зараз - не може, але за 1,5 року можуть змінити. Але навряд чи, бо нема в Україні аж стільки коледжів і технікумів
Кіма кепка
• 18 декабря в 16:28
Ответ дляЗамрійлива
А ліцей може?
КондуктЕр тролейбуса• 18 декабря в 16:29
Ответ дляКіма кепка
Може, якщо це гарний ліцей. Але завжди можна знайти не дуже гарний, куди недобір. Але який в цьому зміст з поганими оцінками вже у 8-му класі?
Кіма кепка
• 18 декабря в 16:29
Ответ дляЗавтра не пью
Дякую
Замрійлива• 18 декабря в 16:30
Ответ дляКіма кепка
А ліцей може?
Раніше міг, бо боролися за рейтинг і з 7 б не брали. Як буде далі - ще ніхто не знає.
Кіма кепка
• 18 декабря в 16:31
Ответ дляЗамрійлива
Якщо є хочаб одна 7?
Кіма кепка
• 18 декабря в 16:33
Ответ дляЗамрійлива
Так
Це починаючи з якого класу? Якщо в 8 класі є одна 7, то могли не брати?
Замрійлива• 18 декабря в 16:37
Ответ дляКіма кепка
З 9 класу. Якщо було 7 б у свідоцтві, то до 10 класу деякі ліцеї не брали.
Я за своє місто пишу.
Моя донька зараз в 9, вже повідомили, що з 28 шкіл міста, буде тільки 5 ліцеїв.
І вчителі попереджають, що з низькими балами шансів мало. Який саме бал називають низьким, не знаю.
Я за своє місто пишу.
Замрійлива• 18 декабря в 16:39
Ответ дляSvitlo_
Ні. Там буде конкурсний відбір. І дуже мало шкіл будуть набирати 10-11 клас
А який конкурс?
В нас вже заяви приймають, про конкурс ні слова.
Ответ дляЗамрійлива
Я за своє місто пишу.
Я живу в колишньому райцентрі. В нас з трьох шкіл одна, ні в одному селі району не буде 12 - річки. Відповідно всі сільські діти будуть претендувати на місце в цьому ліцею
Замрійлива• 18 декабря в 16:42
Ответ дляSvitlo_
А проблема в чому?
В наших ліцеях будуть тільки 10 - 12 класи.
Всім місця вистачить.
Замрійлива• 18 декабря в 16:43
Ответ дляSvitlo_
Якщо було 20 ліцеїв чи більше, а лишиться 1 - то як їм всім вистачить місця?
В нас зараз 28 ліцеїв. Ліцей - це та сама школа з 1 класу по 11 клас.
Тепер буде гімназія(читай школа) - 1-9 класи і ліцеї - 10-12 класи.
Замрійлива• 18 декабря в 16:46
Ответ дляSvitlo_
Прогнозовано що лиш 20 % випускників 9 класів зможуть здати тестування на високий бал
Так це буде зно в 9 класах з 2028 року.
До того часу ні ДПА, ні зно не буде. Про які тести мова?
Замрійлива• 18 декабря в 16:48
Ответ дляSvitlo_
Ліцей може мати і ланку 5-9 клас
По новій реформі має бути 1-4 класи - школа.
5-9 - гімназія
10-12- ліцей.
Але ми ж розуміємо, що не все швидко і просто в реальності, як на папері
5-9 - гімназія
10-12- ліцей.