Хропочка з гривкою• 18 декабря 2025
дівчата, а як це - жити для себе? я не вмію.. але мушу
мені 45. чоловік загинув в 22 році. дітей у нас на було. потім доглядала хворого батька. і от батько помер півроку тому і я зовсім одна.
навіть готувати не хочу для себе, бо звикла , що для когось.
знаю, треба вибиратися може в спортзал на йогу чи ще кудись. але не хочу. не приносить задоволення те, що раніше приносило. працюю віддалено. є дві подруги, але ж час не часто разом проводимо, бо роботи, діти, домашні справи.
ПробілНеПрацює• 18 декабря 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
спасибо, очень четко написали! только наверное, Нужно говорить- не СКОРО БУДУТ РАДОВАТЬ , а - РАДУЮТ УЖЕ СЕЙЧАС. а то это ’скоро’ может и не наступить
Нет, если вас сейчас ничего не радует, а вы произносите ’радуют уже сейчас’то повторяя эти слова вы только ухудшите вашу жизнь, потому что это для вас не правда, а Бог не любит лжи! Слово ’скоро’ вселяет надежду на то что это будет и это действительно произойдет, потому что все наши мысли, чувства и даже эмоции- материальны и со временем воплощаются в реальном нашем мире.
Жена сантехника• 18 декабря 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
так, це моя любов ) і я вас обіймаю
До речі, про АД.
Не бійтеся пробувати, якщо лікар призначить.
Пару років тому пили разом з чоловіком (прописав невролог). Доволі швидко допомогли. Світ розвиднівся.
Хропочка з гривкою
• 18 декабря 2025
Ответ дляЖена сантехника
До речі, про АД.
а ускладнення., погіршення стану були?
Хропочка з гривкою
• 18 декабря 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
да ,поняла, ви праві.буду так казати
Жена сантехника• 18 декабря 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
а ускладнення., погіршення стану були?
Не було.
І сусідку потім відправила до лікаря, бо менталка не витримувала.
Їй теж стало краше.
Розумію, що так може бути не у всіх...
Але іноді без цих костилів для нашої психіки не обійтися.
Їй теж стало краше.
Розумію, що так може бути не у всіх...
тяжкаялюдина• 18 декабря 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
так ось пригадала спорт подобався. СХодила один раз в басейн, один раз на пілатес.. Не хочу. Не розумію чого. Може ще не відійшла, бо догляд був важким, дуже виснажив.
На балет.
Мороженная курица• 18 декабря 2025
Автор, чему не хочете вийти в офлайн7
Це додасть спілкування, потягне за собою догляд, трохи нових речей,
Я на ад 5 років і скоріше пожиттєво, фізична необхідність
Життя в мене тепер інше—я пішла на роботу, купу курсів, спорт, змінила професію, мені іноді доби не вистачає для усіх справ і я не боюсь
Я боюсь без них знов опинитися в безодні