Хропочка з гривкою• вчера в 16:29
дівчата, а як це - жити для себе? я не вмію.. але мушу
мені 45. чоловік загинув в 22 році. дітей у нас на було. потім доглядала хворого батька. і от батько помер півроку тому і я зовсім одна.
навіть готувати не хочу для себе, бо звикла , що для когось.
знаю, треба вибиратися може в спортзал на йогу чи ще кудись. але не хочу. не приносить задоволення те, що раніше приносило. працюю віддалено. є дві подруги, але ж час не часто разом проводимо, бо роботи, діти, домашні справи.
ПробілНеПрацює• вчера в 17:32
Ответ дляХропочка з гривкою
спасибо, очень четко написали! только наверное, Нужно говорить- не СКОРО БУДУТ РАДОВАТЬ , а - РАДУЮТ УЖЕ СЕЙЧАС. а то это ’скоро’ может и не наступить
Нет, если вас сейчас ничего не радует, а вы произносите ’радуют уже сейчас’то повторяя эти слова вы только ухудшите вашу жизнь, потому что это для вас не правда, а Бог не любит лжи! Слово ’скоро’ вселяет надежду на то что это будет и это действительно произойдет, потому что все наши мысли, чувства и даже эмоции- материальны и со временем воплощаются в реальном нашем мире.
Жена сантехника• вчера в 17:33
Ответ дляХропочка з гривкою
так, це моя любов ) і я вас обіймаю
До речі, про АД.
Не бійтеся пробувати, якщо лікар призначить.
Пару років тому пили разом з чоловіком (прописав невролог). Доволі швидко допомогли. Світ розвиднівся.
Хропочка з гривкою
• вчера в 17:38
Ответ дляЖена сантехника
До речі, про АД.
а ускладнення., погіршення стану були?
Хропочка з гривкою
• вчера в 17:39
Ответ дляПробілНеПрацює
да ,поняла, ви праві.буду так казати
Жена сантехника• вчера в 17:43
Ответ дляХропочка з гривкою
а ускладнення., погіршення стану були?
Не було.
І сусідку потім відправила до лікаря, бо менталка не витримувала.
Їй теж стало краше.
Розумію, що так може бути не у всіх...
Але іноді без цих костилів для нашої психіки не обійтися.
Їй теж стало краше.
Розумію, що так може бути не у всіх...
тяжкаялюдина• вчера в 20:06
Ответ дляХропочка з гривкою
так ось пригадала спорт подобався. СХодила один раз в басейн, один раз на пілатес.. Не хочу. Не розумію чого. Може ще не відійшла, бо догляд був важким, дуже виснажив.
На балет.
Мороженная курица• вчера в 21:24
Автор, чему не хочете вийти в офлайн7
Це додасть спілкування, потягне за собою догляд, трохи нових речей,
Я на ад 5 років і скоріше пожиттєво, фізична необхідність
Життя в мене тепер інше—я пішла на роботу, купу курсів, спорт, змінила професію, мені іноді доби не вистачає для усіх справ і я не боюсь
Я боюсь без них знов опинитися в безодні