Хропочка з гривкою• 18 декабря 2025
дівчата, а як це - жити для себе? я не вмію.. але мушу
мені 45. чоловік загинув в 22 році. дітей у нас на було. потім доглядала хворого батька. і от батько помер півроку тому і я зовсім одна.
навіть готувати не хочу для себе, бо звикла , що для когось.
знаю, треба вибиратися може в спортзал на йогу чи ще кудись. але не хочу. не приносить задоволення те, що раніше приносило. працюю віддалено. є дві подруги, але ж час не часто разом проводимо, бо роботи, діти, домашні справи.
Лиса Патрикевна• 18 декабря 2025
Может домашнего питомца заведите. Собаку. С ней гулять надо, собачники очень приветливые и открытые в большинстве своем. Найдете там круг общения.
Лиса Патрикевна• 18 декабря 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Заведите собаку, я совершенно серьезно.
Мы с вами одновременно
Скляна миша• 18 декабря 2025
А что здесь сложного ? Радуйте себя, покупайте обновки, ходите на спорт , занимайтесь хобби, ухаживайте за собой и т.д. А так , можно уехать за границу. В 45 там спокойно можно устроить личную жизнь. В Украине это будет сложнее сделать.
Та легко!• 18 декабря 2025
Заполнять дни, вечера, выходные. Искать маленькие смыслы. Относиться к жизни по-философски, как-то принимать ее такую. Это не так просто на самом деле. Сложнее всего с возрастом искать смыслы.
Аліса-90ae• 18 декабря 2025
Робіть те що хочете
А те що не хочете-не робіть
Единий засіб жити щасливо
А те що не хочете-не робіть
Единий засіб жити щасливо
вкрации• 18 декабря 2025
Жить для себя это делать все что захочется лично Вам, без оглядки на кого-то. Готовить не хочется - не готовьте, открываете приложуху и заказываете что душенька желает, через 30 мин. привезут.
Не хочется никуда идти - не идите. Я обожаю свое одиночество, это такая свобода!
Возможно Вы все еще в горе, его нужно пережить, а потом жизнь наладится, если Вам такое заходит, а нет, то ищите себе мужика, собачку, котенка
Кондуктор троллейбуса• 18 декабря 2025
Це коли свій день, свій час, плануєш виключно коло себе. Не обслуговувати когось, а тільки себе. Ви тільки-но вийшли з режиму обслуги (хвора людина це як окрема робота), і дві смерті це важко, ще не прийшли до тями. Звикайте. Пригадайте що вам колись подобалось, що викликає приємні почуття, що б ви хотіли зробити чи спробувати.
Пасти Ла• 18 декабря 2025
Ответ дляСкляна миша
А якщо в людини нема такого бажання?
ХвостПистолетом• 18 декабря 2025
Поїдьте в подорож! Це найкращі спогади і досвід.
Я бажаю Вам щастя - такого, як Ви хочете. Хоч самій, хоч знайти ще близьку людину. ’В 45 життя тільки починається’ , нехай так буде.
Пилосмок працює• 18 декабря 2025
Ответ дляКнопкотиць
поддерживаю - собака- это как ребенок. Спасет вас
Чому не кіт? Котусі це також прекрасно. З ними легше. Собака потребує багато уваги.
Пасти Ла• 18 декабря 2025
Ответ дляПилосмок працює
Так от якраз автору треба відволікатися від своєї біди. Собака це безумовна любов. Коти це не то зовсім
Гола з конопель• 18 декабря 2025
Ответ дляПилосмок працює
Именно потому и собака. Фокус жизни полностью смещается.
Кондуктор троллейбуса• 18 декабря 2025
Собаку я вам категорично не раджу (в мене був собака 17 років - я-то знаю). Її доведеться обслуговувати та гуляти за її розкладом. Ви знову будете прив´язані. А вам треба будувати день коло себе.
Всіх підсаджую• 18 декабря 2025
Можете не готувати для себе - замовляйте, просто ходіть на прогулянку, більше відпочивайте. Не треба відразу себе навантажувати.
В мене є знайома, яка втратила чоловіка і брата. Обоє загинули. Ще й свекруха почала права качати за гроші, речі. Вона все покинула і переїхала в інше місто жити. Працює майстром манікюру. Подружилась з клієнтками, ми її підтримуємо, постійне спілкування - лікує. Почала думати про себе, косметолог, новий гардероб, поїхала на екскурсію в Стамбул (вперше за кордон), їсти не готує (замовляє, теж впадло для себе). Кота забрала до себе))
Гола з конопель• 18 декабря 2025
А у вас, случайно, не депрессия? Когда ничего не хочется и сил нет. Может, АД попить?
Пилосмок працює• 18 декабря 2025
Ответ дляПасти Ла
Тут я можу з вами посперечатись. Любові достатньо, тактильний, лагідний, говорить. Собаку треба вигулювати, навчати, виховувати і грошей значно більше потрібно. Я дуже хочу але розумію, що це на багато складніше від кота. Якщо автору навіть собі готувати лінь чи буде вона займатись собакою? Велике питання.
Пилосмок працює• 18 декабря 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Згодна
вкрации• 18 декабря 2025
Ответ дляГола з конопель
И опять это не про жить для себя, это о ком-то заботиться, быть привязанным...
Пилосмок працює• 18 декабря 2025
Ответ длявкрации
Сто відсотків.
Хропочка з гривкою
• 18 декабря 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Заведите собаку, я совершенно серьезно.
у мене кіт
Хропочка з гривкою
• 18 декабря 2025
Ответ дляСкляна миша
ну вот оказалось сложно. Не радует ни спорт, ни обновки, хобби как -то нету. Заграницу точно не хочу.
Автопортрет нурофена• 18 декабря 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
у мене кіт
Кот то другое, кот самостоятельный. Собака как ребенок и отдача совершенно другая. А потом вы в какой-то мент заметите, что это не вы собаку выгуливаете, а она вас.
Хропочка з гривкою
• 18 декабря 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
так ось пригадала спорт подобався. СХодила один раз в басейн, один раз на пілатес.. Не хочу. Не розумію чого. Може ще не відійшла, бо догляд був важким, дуже виснажив.
Кондуктор троллейбуса• 18 декабря 2025
Ответ дляПасти Ла
Це не безумовна любов. Це жива істота з характером і потребами. І ці потреби комусь треба забезпечувати. А автор навіть зі своїми новими потребами ще не визначилась.
Всіх підсаджую• 18 декабря 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Це пройде, потрібен час. Не варто заставляти себе. Попрацюйте з психологом. Може у вас не було часу відгорювати за чоловіком через догляд за хворим батьком. Можете виговоритись, виплакати, пожаліти себе.