Хропочка з гривкою• вчера в 16:29
дівчата, а як це - жити для себе? я не вмію.. але мушу
мені 45. чоловік загинув в 22 році. дітей у нас на було. потім доглядала хворого батька. і от батько помер півроку тому і я зовсім одна.
навіть готувати не хочу для себе, бо звикла , що для когось.
знаю, треба вибиратися може в спортзал на йогу чи ще кудись. але не хочу. не приносить задоволення те, що раніше приносило. працюю віддалено. є дві подруги, але ж час не часто разом проводимо, бо роботи, діти, домашні справи.
Автопортрет нурофена• вчера в 16:46
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Собаку я вам категорично не раджу (в мене був собака 17 років - я-то знаю). Її доведеться обслуговувати та гуляти за її розкладом. Ви знову будете прив´язані. А вам треба будувати день коло себе.
Можно завести маленькую собаку чтоб дома на пеленку ходила, а на улицу выходить прогуляться.
Хропочка з гривкою
• вчера в 16:47
Ответ дляПасти Ла
Так от якраз автору треба відволікатися від своєї біди. Собака це безумовна любов. Коти це не то зовсім
як це коти не то. кіт теж це безумовна любов. У мене кіт з притулку.. Більш люблячої та вдячної тварини я не бачила. Постійно коло мене, мурчить, на руки просить взяти та за шию обіймає . та спить носом до мого носу ) оце мабуть кіт єдине що не дає скотитися у депресняк
Не прохожу мимо• вчера в 16:47
Ответ дляВсіх підсаджую
Можете не готувати для себе - замовляйте, просто ходіть на прогулянку, більше відпочивайте. Не треба відразу себе навантажувати.
В мене є знайома, яка втратила чоловіка і брата. Обоє загинули. Ще й свекруха почала права качати за гроші, речі. Вона все покинула і переїхала в інше місто жити. Працює майстром манікюру. Подружилась з клієнтками, ми її підтримуємо, постійне спілкування - лікує. Почала думати про себе, косметолог, новий гардероб, поїхала на екскурсію в Стамбул (вперше за кордон), їсти не готує (замовляє, теж впадло для себе). Кота забрала до себе))
Автор писала, что у неё куча денег?
Кондуктор троллейбуса• вчера в 16:47
Ответ дляХропочка з гривкою
ну вот оказалось сложно. Не радует ни спорт, ни обновки, хобби как -то нету. Заграницу точно не хочу.
Тому шо триває у вас період жалоби за всіма(. Дайте собі час.
Криниця щастя• вчера в 16:48
А чого ви вирішили що воно вам треба?
Живіть як хочте. Хочте для себе - і для кожного тут свій сенс. Хочете - допомагайте комусь (волонтерство, чи будь що), або таж собака)
Важливо знайти сенс та комфортний для себе ритм.
Пасти Ла• вчера в 16:48
Ответ дляПилосмок працює
Тут я можу з вами посперечатись. Любові достатньо, тактильний, лагідний, говорить. Собаку треба вигулювати, навчати, виховувати і грошей значно більше потрібно. Я дуже хочу але розумію, що це на багато складніше від кота. Якщо автору навіть собі готувати лінь чи буде вона займатись собакою? Велике питання.
В мене кішці 13 років, собаці 3.5. Я знаю про що кажу. Кицьку я бачу іноді, коли вона виходить поїсти і в туалет. З собакою такий неймовірний емоційний звʼязок і любов. Мені іноді аж страшно😜
Всіх підсаджую• вчера в 16:48
Коли помер мій батько перед війною, мама довго не могла оговтатись. Десь через 3 роки сказала, що її почало відпускати. Я переключилась на роботу і маму, тому мене накрило пізніше.
Хропочка з гривкою
• вчера в 16:49
Ответ дляВсіх підсаджую
коли батько хворів, я харчувалася чим попало бо не було елементарно часу та сил готувати. І завжди думала, що коли він піде, я буду готувати собі корисну правильну їжу, як і раніше . А тепер продовжую харчуватися сосисками та бтербродами
Хропочка з гривкою
• вчера в 16:49
Ответ дляГола з конопель
А у вас, случайно, не депрессия? Когда ничего не хочется и сил нет. Может, АД попить?
не знаю. можливо все (
Не прохожу мимо• вчера в 16:50
Ответ дляПасти Ла
А мой кот всегда около меня, все мои дела контролирует и участвует в них, рыбу с ним вместе едим, сидит на стиралке, когда я купаюсь, каждую покупку инспектирует
Хропочка з гривкою
• вчера в 16:50
Ответ длявкрации
И опять это не про жить для себя, это о ком-то заботиться, быть привязанным...
та я к коту привязана же ж ))
Всіх підсаджую• вчера в 16:50
Ответ дляХропочка з гривкою
Це прийде з часом
Хропочка з гривкою
• вчера в 16:51
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Кот то другое, кот самостоятельный. Собака как ребенок и отдача совершенно другая. А потом вы в какой-то мент заметите, что это не вы собаку выгуливаете, а она вас.
никакой он не самостоятельный) Он ждет пока я утром проснусь, чтобы я с ним на кухню пошла . Сам не идет, хотя корм оставляю ему в миске. И днем за мной ходит - в туалет , в ванну ))
Гола з конопель• вчера в 16:52
Ответ дляХропочка з гривкою
не знаю. можливо все (
Я вам очень сочувствую.
Не отметайте напрочь медицинскую помощь. Любой невролог может выписать АД, не обязательно идти к психиатру.
У вас тяжёлый период сейчас, если получится помочь себе таблетками- почему нет?
Хропочка з гривкою
• вчера в 16:54
Ответ дляВсіх підсаджую
Це пройде, потрібен час. Не варто заставляти себе. Попрацюйте з психологом. Може у вас не було часу відгорювати за чоловіком через догляд за хворим батьком. Можете виговоритись, виплакати, пожаліти себе.
брала кілька сесій з психологом. чесно - таке щось.. не зайшло. може психолог не підійшов. не знаю.Так от наче і плакати не хочу, і говорити не хочу.. Єдине що хочу вибратися з цого стану, але не знаю як
Кондуктор троллейбуса• вчера в 16:54
Ответ дляХропочка з гривкою
та я к коту привязана же ж ))
З котом ви більш мобільна. Можете поїхати в подорож, що я б вам і радила. А коту треба одне - щоб хтось їжу видавав.
вкрации• вчера в 16:54
Ответ дляХропочка з гривкою
та я к коту привязана же ж ))
Так может Вам и не надо ’жить для себя’, может Вам для кого-то надо? Определитесь для начала, а потому будете думать что и как.
Хропочка з гривкою
• вчера в 16:55
Ответ дляКондуктор троллейбуса
та майже півроку пройшло вже, як батько пішов. скільки ж ще
МеняАЖтрусит• вчера в 16:55
Дайте себе время ничего не хотеть и побыть в этом состоянии до тех пор, пока не станет совершенно дискомфортно и Вы захотите выбираться из него. А если время «выбираться» из состояния «ничего не хочу» уже пришло, то Вам придётся вспомнить обо всём что Вы любите, что Вас наполняет. Может быть найти новую любовь в виде нового интереса и тд.
Пишите. Пишите не думая всё что любите. Просто бесконечно перечисляйте. Позвольте не мозгу, а душе выплеснуть на бумагу Вашу любовь. Методично ищите всё, что Вас радует. А потом идите в ту сторону. Вам придётся создать себя заново. Это сложная работа, но она Вам по плечу. Ведь никто кроме Вас не сможет её исполнить.
Пасти Ла• вчера в 16:56
Ответ дляНе прохожу мимо
В нас шотландка, то окрема тема щодо характеру
Хропочка з гривкою
• вчера в 16:56
Ответ дляКриниця щастя
А чого ви вирішили що воно вам треба?
що я вирішила мені треба? жити для себе? ну маю ж я жити. і хотілося би щасливо жити, отримувати радість від життя, бо воно у нас одне.
Хропочка з гривкою
• вчера в 16:57
Ответ дляПасти Ла
тю.) то у мене з котом такий звязок, як у вас з собакою) чесно. коти різні буваюь
Хропочка з гривкою
• вчера в 16:57
Ответ дляНе прохожу мимо
о, да, и мой такой же
Скляна миша• вчера в 16:58
Ответ дляПасти Ла
А якщо в людини нема такого бажання?
Можно пойти к психологу и разобраться , можно ниченго не делать и жить так как получается.
Хропочка з гривкою
• вчера в 16:58
Ответ дляГола з конопель
Я вам очень сочувствую.
чесно говор, боюсь ад, от них толстеют, побочки разніе. читала еще , что может біть и ухуджение состояния на начале прийома. вдруг мне вообще в окно захочется вийти
Бавовнятий Пупс• вчера в 16:59
Это вот «не приносит удовольствия то, что раньше приносило» - очень характерный симптом депрессии. Знаю, о чем говорю, к сожалению
Хропочка з гривкою
• вчера в 17:00
Ответ длявкрации
для кого? во-первых, не для кого. (кроме кота), Во вторых - то мне что, мужика искать какого -то? пока не думаю в этом направлении вообще и не знаю, когда смогу (и смогу ли)
Бавовнятий Пупс• вчера в 17:01
Ответ дляХропочка з гривкою
Что хуже - потолстеть или жить в таком состоянии? И не от всех ад толстеют, и побочки нужно перетерпеть всего первые недели полторы - две
Хропочка з гривкою
• вчера в 17:02
Ответ дляБавовнятий Пупс
у вас депрессия ? была или есть? помогают АД вам? какие еще симпомы? если можете, расккажите пожалустй , подробнее
Хропочка з гривкою
• вчера в 17:02
Ответ дляБавовнятий Пупс
тожк верно) наверное, еще не дошла до такого состояния, чтоб идти к ад, надеюсь, Сама справлюсь. а какие побочки?