Джага-джага• Изменено вчера в 16:45
Висип на тілі
Чи є тут дитячі дерматологи? У дитини в рік такий висип (спочатку була одна пляма, тепер більше). Пробувала Цикапласт, Аквалан, Бепантен, то не допомагає. Вже тижня 3 не проходить. Педіатр назначив Ліпікар бальзам і Едем. Чи правильно це?
Витворунка• вчера в 16:50
это лишай опоясывающий скорей всего, проходит сам по себе за 1-3 месяца...
маска Ілона• вчера в 17:33
Было на щеке такое. Но у моего не беспокоило, не чесалось. Медленно больше становилось. У дерматолога соскоб делали, что-то стрептококковое. Болтуху по рецепту брала, и мазьку. Потому рекомендую к дерматологу на анализ (я так поняла, что были только у педиатра пока)
Джага-джага
• вчера в 18:54
Ответ дляБюст Березуцкого
Герпес, йдіть до нормального дерматолога.
Мочити не можна
Сказав атопічний дерматит, воно сухе більше, без волдирів