Пишу каліграфічно• 18 декабря 2025
Хочу піти на виставу, але боюсь повітряної тривоги під час показу
Театр пише, що є укриття, але я не уявляю, як це відбувається. Чи варто ризикувати, якщо тривоги мене сильно тригерять?
Вишнёвая Леди• 18 декабря 2025
Тревога - спустились в укрытие - если долго предоставление перенесут, если нет после тревоги пройдете дальше на спектакль.
Голова колгоспу• 18 декабря 2025
Тю, а как вы живёте? По каждой тревоге в укрытие бегать - это ж надо не работать, не жить вообще.
В театрах есть укрытия, кстати.
Зубожиння• 18 декабря 2025
Ответ дляКто крайний?
вообще никуда не выходили до этого? магазины, трц, кино?
Мене тригерить тривога лише в Метро.
Ти збираєш дві години корзину, а тут кацапи... млять
Омлетик• 18 декабря 2025
Не здавайте верхній одяг в гардероб. Бо у випадку повітряної тривоги черга вас здивує
Кому там слова не давали• 18 декабря 2025
Вас никогда тревога не заставала вдали от укрытия? Мы на Конотопську відьму ходили, началась тревога незадолго до конца. Гуляли в холле минут 40 (укрытия в самом здании не было, город для меня был незнакомый), потом возобновили. И заканчивали снова с тревогой на последних минутах, уже доиграли
Ангел-предохранитель• 18 декабря 2025
Ответ дляЗубожиння
Мене тригерить тривога лише в Метро.
А що Метро в тривогу закривається?
Зубожиння• 18 декабря 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
А що Метро в тривогу закривається?
Просять всіх пасажирів на вихід через каси без товару пройти. Кошики обіцяють, протягом години залишаться недоторканими.
Чемна панночка• 18 декабря 2025
Якщо у них є укриття, будете там тусити, пити шампанське.
Я була в театрі, де не було укриття, ми стояли на вулиці перед дверима:))) правда, літо було.
Чемна панночка• 18 декабря 2025
Ответ дляЗубожиння
Та ну, годину м´ясо пролежить, що з ним буде...