Кукусик• 19 декабря 2025

Що відповісти мужчині який запрошує прилетіти на НР?

Була я тиждень тому в одному місті, святкували з подругами моє ДН. Там познайомилась з хлопцем він місцевий, класно провели час, навіть довелося летіти додому іншим рейсом, затусили, заговорились і я пропустила літак.. тепер виписує/видзвонює. Мені він сподобався теж і він запросив прилетіти знову в його місто святкувати НР, але я не хочу до нього летіти, нехай сам летить до мене. Але прямо його поки теж не хочу запрошувати.
Як йому краще відповісти?
Якщо я просто напишу що я не проти зустріти НР разом, але так далеко летіти в мене не получиться у звʼязку з роботою?
Чи як краще написати?
автор Кукусик • 19 декабря 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Вы не понимаете, что если бы он хотел, он бы уже спрашивал, ты хочешь полететь в обед или вечером, такая-то а/к тебе ок? Такой-то отель подходит?)
А не да, будешь проездом - маякуй, пересечемся🤣
Ви розумієте про що тема?
Я не збираюсь летіти до нього!!!! Я ЙОМУ ВІДМОВИЛА!
Ромашкинная• 19 декабря 2025
Ответ дляМerida
Это откуда такие познания? Личный опыт?
Ква-ква))
Эта_Шикарна)• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
В мене там немає подруг.
В чому складність зняти готель і знайти ресторан?
Удалено администрацией...
Люблю Украину• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Ви розумієте про що тема?
Ну отказала и молодец. Он не пропадёт там один🤣
автор Кукусик • 19 декабря 2025
Ответ дляРомашкинная
Удалено администрацией...
Я розумію що тобі дуже хочеться поділитися своїм європейським досвідом, але він не європеєць
Мerida• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Я хочу щоб він сам все організував не розраховуючи на мене, готель так нехай бронює, а там як піде, можемо і в мене, НР звісно в ресторані.
Перегибаете
Ms. Искренность• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Удалено администрацией...
Ромашкинная• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Из Папуа Новой Гвинеи что-ли?)) Я так и знала, выше написала про чурку)))
Эта_Шикарна)• 19 декабря 2025
Ответ дляРомашкинная
Циган 😂
автор Кукусик • 19 декабря 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Удалено администрацией...
Не хочу я до нього їхати тим більше заради того що ви пишете
Люблю Украину• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
А заради чего?🧐🤔
Сметчица• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Ви розумієте про що тема?
Тогда единственный возможный вариант - написать письмо Санте
автор Кукусик • 19 декабря 2025
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...
Я только за!• 19 декабря 2025
Вас просили написати його національність, це складно? Від цього залежить його менталитет та майбутній розвиток подій...
автор Кукусик • 19 декабря 2025
Ответ дляЛюблю Украину
А заради чего?🧐🤔
Летіти 5 годин заради того щоб без мужика на НР не залишитися і заради сексу?
Та ну, в мене немає такого відчаю)) сорі
Ромашкинная• 19 декабря 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Циган 😂
Ну цыгане хотя-бы не пополамщики))
Люблю Украину• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Так а шо вы от него хотите вообще?))
Зачем ему к вам лететь не заради того самого?))))
автор Кукусик • 19 декабря 2025
Ответ дляЯ только за!
Удалено администрацией...
Эта_Шикарна)• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Короче! Ви хочете цих стосунків, але емоційно ще не дозріли. Робіть так! Варіант 1) нейтральна територія. Якщо в Україні, поїдьте у Львів. Не Карпати. Не супер дорого. Там і зустрінетеся. Варіант 2) Запрошуєте у своє місто і САМІ організовуєте готель, якщо додому відчуваєте що рано. Вирішуйте вже. Або варіант 3) ви відчуваєте певні сумніви щодо нього, тоді з часом емоціі стухнуть і подумаєте «добре, шо відмовила, що це було». Подумайте. Дайте собі три-п’ять днів і прийміть тверде зважене рішення. Всього найкращого.
Люблю Украину• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
5 часов? Египтянин что-ли?)
автор Кукусик • 19 декабря 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Так а шо вы от него хотите вообще?))
Тому що він мужик і він повинен напрягтися, я хочу щоб він летів до мене а не я до нього. Все
Ромашкинная• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Вы пишите на Советчице как заставить мужика к вам прилететь, чтоб типа вы были не при делах)) и у вас нет такого отчаяния?))) Гы)))
Люблю Украину• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Так он не хочет. Думаете он такой дурной, что сам не догадался бы?)
Цикавенная• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Ні. Я не боюсь відмовляти, я хочу так зробити щоб він прилетів в місто де я живу, але щоб прямо не запрошувати, для мене це буде вчинок з його сторони.
Сама не летите, его не зовете, логично с его стороны предположить, что вы продолжать общение не заинтересованы. Отступить, уважая ваше решение, вот это поступок, а не заниматься сталкерством.
автор Кукусик • 19 декабря 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Добре, дякую. Ви все гарно описали.
Губи до вух• 19 декабря 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Мужик даже не подозревает, что на него такие виды уже
Бедный мужик, не подозревал, на что нарвался.
Пукимончиг• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Тобто ви вважаєте що чоловіку з яким знайомі 2 тижні ок от так прямо сказати?
Почему нет?
автор Кукусик • 19 декабря 2025
Ответ дляЛюблю Украину
5 часов? Египтянин что-ли?)
А чому ви Сирію не обрали чи Афганістан? Щось ще більш таке веселіше для вас?
Люблю Украину• 19 декабря 2025
Ответ дляКукусик
Ну вряд ли вы праздновали ваш ДР в Сирии или Афганистане
автор Кукусик • 19 декабря 2025
Ответ дляЛюблю Украину
В Єгипті я теж би його навряд святкувала