Сьогодні день святого Миколая.
І якби мені дали мапу,
я б показала йому дорогу
до тих, хто сьогодні хворіє.
Бо саме там
він потрібен найбільше.
Я не чарівниця і не свята,
але дуже хочу помолитися за вас.
Якщо вам зараз нелегко
і ви цього хочете,
напишіть своє ім’я.
Сьогодні я помолюся за вас
святому Миколаю 🤍
І якби мені дали мапу,
я б показала йому дорогу
до тих, хто сьогодні хворіє.
Бо саме там
він потрібен найбільше.
Я не чарівниця і не свята,
але дуже хочу помолитися за вас.
Якщо вам зараз нелегко
і ви цього хочете,
напишіть своє ім’я.
Сьогодні я помолюся за вас
святому Миколаю 🤍
СережкинаЯ• вчера в 15:52
Ответ дляСонечко
Це розраховано на людей з інтелектом равликів? На дітей? Ну всі ж дорослі і день від ночі відрізняють, навіщо ці казки
да, документы и реальность для тех, кто отличает правду от марафона.
іронічна антитеза• вчера в 17:17
Ответ дляДобро с Кулаками
Ви на болота свої їдьте і разом зі своїми родичами до гундяєва молитися ходять, а українцям не розказуйте коли їм святкувати, мпприхожани ще тут не керували
Я в столице живу и рождество был и будет 7 января, а вы сидите молча там у себя на Галичине
іронічна антитеза• вчера в 18:20
Ответ дляKriskaA
Ну лізь - ти ж там живеш, вільний і мобільний кацап :)))
Иди в бан обратно(
Сонечко• вчера в 19:08
Ответ дляСережкинаЯ
Звісно. Як батюшка сказав, так і правильно. Хто б ще говорив про марафони, як не віруючі люди) еталон критичного мислення і наукового підходу)))
Сонечко• вчера в 19:11
Ответ дляАлиса Куклачёва
Які ще грошики, як ви це собі уявляєте? Хіба можна зараз перекинути гроші на російську картку? Чи на гелікоптері їх туди відвезти? Чи як? Нащо ви кажете безвідповідальні речі? Скільки грошей і речей було зібрано по церквах для допомоги українцям, знаєте?
Не смішіть. Гелікоптером... А як міндіч віз, вас нічого не насторожило? Чи думаєте він ексклюзивний, а церковники не вміють? Господи, звідкіль ви беретесь такі???