БогЛюбитьТебе• вчера в 10:22

Святий Миколай приходить до хати.

Сьогодні день святого Миколая.
І якби мені дали мапу,
я б показала йому дорогу
до тих, хто сьогодні хворіє.
Бо саме там
він потрібен найбільше.

Я не чарівниця і не свята,
але дуже хочу помолитися за вас.
Якщо вам зараз нелегко
і ви цього хочете,
напишіть своє ім’я.
Сьогодні я помолюся за вас
святому Миколаю 🤍
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 11:01
Ответ дляБогЛюбитьТебе
Взагалі можна причепитися до всього.
От наприклад я можу сказати що ви взагалі не Святого зустрічали. Бо покладання іграшок своїм дітям які мають все, це не про допомогу яку робив святий. Він допомогав хворим і бідним. Якщо ви цього не робити то до вас він і не прийшов. Але ж всі так роблять як ви і це вважається нормою
Вас вітає рпц
Ранковий базар• вчера в 11:02
Ответ дляБабка-ежика
Ну то до чого тут Миколай?
РПЦ спонсор війни. Підтримує вбивства українців.
Тобто! Робить все, щоб стало ще важче.
Хто це вклав вам в голови?
Вони давно від´єдналися і не підпорядковані під москву.
Я святкую 6 грудня, але і ви не праві.
Хто в яку церкву ходить, так і святкує.
Ніхто не знає як правильно.
Єдине, що саме про дату Миколая. Вважаю все ж правильно 6 грудня святкувать, бо він помер 6 грудня
Тро Нью-Йорку• вчера в 11:03
Ответ дляБогЛюбитьТебе
Я действительно писала що я живу за церковном календарем?
Я до церкви не ходжу взагалі. Пости не підтримую.
Все що хотіла це просто підтримати людей. Що поганого я зробила?
Якщо не живете за церковним календарем, то яким чином поєднали 19 грудня з Днем святого Миколая?
Усміхайлик• вчера в 11:04
Автор відкрив портал до срачу)))
Хоч я і робила подарунки дитині 6-го, але зі святом, авторе
Ранковий базар• вчера в 11:06
Ответ дляБабка-ежика
Це ви зараз про ´какая разніца´?)

Ну звісно.

Мені, наприклад, не хочеться святкувати з кацапами і їх людоїдською церквою
Хіба ж тільки кацапи притримуються цього церковного календаря. Не треба сходить з розуму
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 11:07
Ответ дляРанковий базар
Хто це вклав вам в голови?
Я святкую 6 грудня, але і ви не праві.
Хто в яку церкву ходить, так і святкує.
Ніхто не знає як правильно.
Хто це вам вклав у голову? Чи ви як страус, в пісок заховалися? рпц сама від себе відмовилася?
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 11:07
Ответ дляРанковий базар
Так, не тільки кацапи. І всі їх прихильники також
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 11:09
Ответ дляБогЛюбитьТебе
А де зв´язок?
З історії - Святий Миколай взагалі з Туреччини. Допомогав людям. Ми його зустрічали все життя саме 19 го грудня. Що змінилось? Він маршрут змінив чи що?
З історії: святий Миколай помер 6 грудня. Але ж вам по...р, так?
Викасикрет• вчера в 11:10
Миколая вже було
Несемо світло разом• вчера в 11:13
Удалено администрацией...
Однозначно• вчера в 11:18
Автор, 6го числа Ви також тут вітали чи ні?)
МояХатаЗкраю• вчера в 11:19
Всех, у кого сегодня Николай, с праздником! Добра и мира!
Срочнокпсихологу• вчера в 11:22
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Святий Миколай вже був, ви запіздали
в прошлом году вы тоже в этот день отмечали ничего?
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 11:30
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я в минулому році не святкувала в цей день нічого. У вас галюцинації?

´Отмечала ничего´
Срочнокпсихологу• вчера в 11:30
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ

´Отмечала ничего´
Удалено администрацией...
Партизанка• вчера в 11:31
Спасибо❤️ и Вас с праздником! Здоровья, мира, добра! ❤️
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 11:31
Ответ дляСрочнокпсихологу
Удалено администрацией...
Срочнокпсихологу• вчера в 11:32
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 11:34
Ответ дляСрочнокпсихологу
Удалено администрацией...
Срочнокпсихологу• вчера в 11:35
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 11:36
Ответ дляСрочнокпсихологу
Удалено администрацией...
То ви вже і обдєлались. Я з ЦУ))
Срочнокпсихологу• вчера в 11:36
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
То ви вже і обдєлались. Я з ЦУ))
поспрашивай у людей, жаба)
Контрольница• вчера в 11:42
Ответ дляТро Нью-Йорку
Не підміняйте поняття молитви і святкування! І так, НР в класичному радянському форматі - жерти посеред ночі не святкуємо. Зміна дати, не більше, а ось Різдво - так, це свято.
І якщо ви вже така набожна, то поясніть мені про яке святкування НР ви говорите, якщо за вашим церковним календарем ще триває різдвяний піст?
Вы верующая? Ходите в храм на рождество? Или что вы отмечаете тогда и как? Выдуманную дату, привязанную к древнему языческому празднику? Тоже, небось, садитесь за стол жрать как не в себя и в этом заключается суть вашего ’свята’?
Не всем важны религиозные праздники и не надо их навязывать, пожалуйста.
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 11:43
Ответ дляСрочнокпсихологу
поспрашивай у людей, жаба)
Нашо мені питати, якщо я тут живу?
Ви знову підписалися. Приємно (ні) познайомитись
МояХатаЗкраю• вчера в 11:44
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Зачем вы оскорбляете людей? Добрее надо быть
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 11:48
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так, а ще треба людей не вбивати, не благословляти на ці вбивства під сміхотворним приводом. Ви думаєте, авторка з добра створила тему? Заради срачу, тільки не кажіть, що про це ніхто не здогадався.
І чому ви моїм опонентам не пишите про добро? Чи це тільки в одну сторону стосується?
іронічна антитеза• вчера в 11:51
Ответ дляМоре Щастя
До нас на Одещину сьогодні ’Нікалай’ всю ніч прилітав. Шахедами.
Я абсолютно не релігійна людина, агностик. Але... Геть від Москви! Чим менше в нас спільного - тим краще.
Удалено администрацией...
МояХатаЗкраю• вчера в 11:51
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Потому что вы в основном оскорбляете. Тему создали чтоб поздравить. Не хотите поздравить, пойдите мимо. Это ж легко
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 11:52
Ответ дляМояХатаЗкраю
А ви почитайте уважно, а не вибірково. Тема створена з єдиною ціллю: срачу
Бабка-ежика• вчера в 11:54
Ответ дляБогЛюбитьТебе
Новий рік країна про яку ви пишете теж відмічає. То ж тепер не відмічайте Новий рік бо це ж тепер погано.
І молитися за людей теж погано. Якщо вас ця тема так б´є помолюсь за людей завтра. Вам від цього легше буде?
От уявіть у вас дитина хвора. Лікарі кажуть вже нічого не зробити, допоможе тільки молитва і ви будете чекати іншого дня через свої упередження що десь в цей день ще моляться?
Які смішні маніпуляції

Та ви ж навіть аргументи знайти не можете.