Свезло так свезло• вчера в 08:50
Хто ще не ставив ялинку?
В мене просто не вистачає часу і якщо чесно бажання. Дитина просить, а я щось ніяк.
Просто звязда• вчера в 08:58
В мене є пару знайомих родин, то вони раніше 30 грудня не ставлять, для них це традиція з дитинства прикрашати ялинку саме під новий рік 30-31 грудня. Ми ставимо пере Миколаєм і до Водохреща. Вже декілька років ставимо до 6 грудня.
Просто звязда• вчера в 08:58
Ответ дляПацаааааааан
Скільки дитині?
Моя дитина років з 10 прикрашає сама
Моїй молодшій 11. Велику ялинку у вітальні прикрашаємо разом, їй важко гірлянду вішати. А маленьку у себе в кімнати вже напевно 3 рік сама
Крим мій• вчера в 09:01
Я вчора купила лише, буде настрій сьогодні чи на вихідних то прикрасим. Як згадаю намотувати ті вогники
Свезло так свезло
• вчера в 09:03
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я вчора поставила) щось натхнення було
Краса
Свезло так свезло
• вчера в 09:03
Ответ дляПацаааааааан
Скільки дитині?
Моя дитина років з 10 прикрашає сама
Точная копия плова• вчера в 09:03
Не ставили ще, будемо ставити 28, просто так вийшло , що чоловік в грудні всі вихідні у від´їзді був й буде , приіде 28. Але ми святкуємо вдома тільки Новий рік, тож буде ок
Потішаюся• вчера в 09:04
Мне эти новые даты не заходят, но постараюсь до 25 числа поставить. Раньше всегда ставили 30-31числа. А убирали после крещения-19.01.
Сейчас я тоже убираю после 19.01
Свезло так свезло
• вчера в 09:04
Ответ дляПросто звязда
Я вже до 7 го її зазвичай прибираю
Сколько_мне_лет?• вчера в 09:05
Ответ дляПросто звязда
Ми теж завжди 31 грудня ставили в дитинстві.
Пацаааааааан• вчера в 09:09
Ответ дляСвезло так свезло
І що заважає дитині прикрасити ялинку?
Якщо дитина хоче
ДелайКак_Я• вчера в 09:11
То відкладіть порадницю і поставте дитині , нарешті, ялинку, ледащо
Свезло так свезло
• вчера в 09:14
Ответ дляДелайКак_Я
Та вже на роботі. Ех. Пішла
Фрикаделька• вчера в 09:36
Ставимо на початку грудня. Нам подобається атмосфера
Дитина ваша аж шкода її стало
ФрекенБок• вчера в 09:48
Я не ставила. У меня с ’кукушкой все нормально’ и с лета ёлку не наряжаю.
Елка- символ Нового года . Новый год наступает с 31.12.2025 на 01.01.2026( у меня).
Может ,иудеи с сентября не убирали ёлку.
Барвіночка• вчера в 09:50
у мене ще немає ялиночки, потрібно знайти гарненьку-купити-привезти, та зі світлом вгадати, на 19 поверх ніхто не понесе в руках