Я Вас не боюся• сегодня в 10:53
Щипці при родах - наслідки?
Я в шоці, що так знущались над дітьми, недавно дізналась від бабці, що і мене так народжували (мені 41), мати ніколи тему родів не піднімала й завжди це було табу в сімʼї. Тепер розумію, що в мене деформована голова та одне око нижче - не просто так( Ще є часті головні болі, десь з 10 років мабуть, ні з того ні з сього починаються й проходять.
Які ще можуть бути наслідки? Хто теж постраждав від цього варварського методу народження? Ви це якось відчуваєте?
Анонім-ка• сегодня в 10:55
Дело не столько в самих щипцах, сколько в руках человека, у которого они находятся
Мовчу, але хочу• сегодня в 10:56
Боюсь що в ті роки альтернативою для вас була смерть в родових путях
НашлаПерепискуМужа• сегодня в 10:57
Ну, во первых, это экстренная мера и до сих пор применяют и щипцы, и вакуум, а последствия- вплоть до оторванных голов в руках непрофессионалов, вот почему на родах не нужно экономить, не тот случай
НашлаПерепискуМужа• сегодня в 10:57
Ответ дляМовчу, але хочу
Так же, как и сейчас
Я Вас не боюся
• сегодня в 10:58
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Зараз же наче кесарів пропонують якщо є складнощі
Захекалася читать• сегодня в 10:58
Вы считаете, что использовали щипцы без показаний?
Или глубокая инвалидизации была бы лучше асимметричности лица, которая есть у всех, так или иначе.
Начало использование щипцов существенно снизило детскую смертность в родах.
Но да, это не безопасный метод с кучей недостатков.
НашлаПерепискуМужа• сегодня в 10:58
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так и раньше кс делали, щипцы- это когда уже поздно КС делать, ребенок застрял в родовых путях
Мовчу, але хочу• сегодня в 10:59
Ответ дляЯ Вас не боюся
На прикладі моїх пологів. Голова вже в шийці матки, родова діяльність зупинилась.
В такій ситуації вже кесарів розтин не топоможе
маминаБубочка• сегодня в 10:59
В Вас еще норм, у подруги ребенка неудачно достали ребенка и в итоге дцп
Я Вас не боюся
• сегодня в 11:00
Ответ дляЗахекалася читать
Та я взагалі нічого не знаю, що і як було, мене не посвятили в цю тему)
Я Вас не боюся
• сегодня в 11:01
Ответ дляМовчу, але хочу
І що робили?
Мовчу, але хочу• сегодня в 11:01
Ответ дляЯ Вас не боюся
Мені дитину не щипцями. А видавлювали. Як в старі добрі часи. Простинею.
У дитини дві кефалогемотами, збиралась рідина в мозку.
Але альтернатива була тільки смерть дитини
Я Вас не боюся
• сегодня в 11:02
Ответ дляSo_so
Как же не знаете? ? А варварский метод рождения, издевались над Вами, это откуда?
Господи, та прочитайте уважно...
Кудлата хмаринка• сегодня в 11:04
Раньше КС было редкой экстренной мерой, потому что ни сама операция, ни анестезия при ней не были на столько совершенны как сейчас.
Поэтому существовали другие методы, такие как щипцы и даже плодоразрушающие операции, которые применяли ни с целью издевательства, а для спасения жизни, в первую очередь женщины.
Сейчас эти методы не должны применяться, так как в роддоме всегда есть анестезиолог и возможность делать КС.
Кстати, меня тоже доставали щипцами (мне 48), и тоже есть асимметрия и головные боли. А какие ещё последствия вы рассчитываете найти в 41 год?))
Я Вас не боюся
• сегодня в 11:04
Ответ дляSo_so
У меня подруге вакуум применяли в подобной ситуации
І як дитина? Нормально?
Мовчу, але хочу• сегодня в 11:04
Доречі про стан дитини. Перші два тижні відкачували рідину в нейровіділенні. Потім рік спостереження у невролога,.кількакурсів масажу щоб рідина не збиралась в мозку і для загального розвитку нервової системи.
Далі ці важкі пологи були супутнім фактором при постановці діагнозу затримка психіки і розмовної діяльності, працювала зі спеціалістами.
В школу в мене пішла абсолютно здорова дитина
Пишна молодиця• сегодня в 11:06
Ответ дляЯ Вас не боюся
Якщо дитина вже головою увійшла у таз, то КР робити не можна. І один з засобів- щипці
Творог для розжига• сегодня в 11:04
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ви з себе строіте обіженку, але які ви бачите альтернативи вашого народження? Гіпоксія або смерть?
ХикориДикори• сегодня в 11:07
Ответ дляЗахекалася читать
Не делали кесарево, у нас больной сосед был полностью, ему голову сдавили щипцами , когда вытягивали.
Сейчас не используют, кесарево же есть.
Пишна молодиця• сегодня в 11:05
Ответ дляЯ Вас не боюся
А нащо з вами про це говорити? Щоб ви винуватили маму/ лікарів/ себе?
Я Вас не боюся
• сегодня в 11:06
Ответ дляКудлата хмаринка
З того, що дізналась - може ще вплинути і на хребет і на зір...
Пишна молодиця• сегодня в 11:11
Ответ дляЯ Вас не боюся
Авторе, зупиніться. Що вже сталося, того змінити неможливо. Але ви можете звйматися вашим здоров´ям та реабілітацією і жити свое життя