Я Вас не боюся• сегодня в 10:53
Щипці при родах - наслідки?
Я в шоці, що так знущались над дітьми, недавно дізналась від бабці, що і мене так народжували (мені 41), мати ніколи тему родів не піднімала й завжди це було табу в сімʼї. Тепер розумію, що в мене деформована голова та одне око нижче - не просто так( Ще є часті головні болі, десь з 10 років мабуть, ні з того ні з сього починаються й проходять.
Які ще можуть бути наслідки? Хто теж постраждав від цього варварського методу народження? Ви це якось відчуваєте?
Свідок Перемоги• сегодня в 11:34
Ответ дляSo_so
Они сделали МРТ ей?
Пока что не трогают её. В поведении все хорошо, только бедная психует когда мы её не понимаем 😣 а она «гылы-гылы» к логопеду пойдут изначально после 3-х
Ответ дляСвідок Перемоги
Очень зря. Я начала обследовать дочку в 1.8, к 3 годам речь уже была. Логопед в 3 года ничем не поможет.
Цветов Мне срочно• сегодня в 11:35
Ответ дляМовчу, але хочу
Мені дитину не щипцями. А видавлювали. Як в старі добрі часи. Простинею.
У дитини дві кефалогемотами, збиралась рідина в мозку.
Але альтернатива була тільки смерть дитини
У моєї дитини таке.
+ Кіста всередині голови.
Затримки розвитку, речі
Розумова відсталість.
+ Кіста всередині голови.
Затримки розвитку, речі
Розумова відсталість.
Мексиканочка• сегодня в 11:39
Ответ дляЯ Вас не боюся
Та я взагалі нічого не знаю, що і як було, мене не посвятили в цю тему)
Тогда смысл этой темы? Поговорить как в клятом совке знущались над дитьми? Ок, знущались, дальше что?
Гарачий Чокалад• сегодня в 11:42
Ответ дляЯ Вас не боюся
Зараз же наче кесарів пропонують якщо є складнощі
Ні.
Щипці накладають тоді, коли КР вже пізно робити, голова дитини вже опустилася і частково просунулася :(
Гарачий Чокалад• сегодня в 11:44
Ответ дляХикориДикори
Не делали кесарево, у нас больной сосед был полностью, ему голову сдавили щипцами , когда вытягивали.
Сейчас не используют, кесарево же есть.
КР роблять вже більше 100 років.
Але не всі лікарі вміють.
Экспертиза• сегодня в 11:48
Ответ дляЯ Вас не боюся
Коли дитина вже в пологових шляхах, кесарів розтин робити пізно...
ХикориДикори• сегодня в 11:51
Ответ дляГарачий Чокалад
КР роблять вже більше 100 років.
Але не всі лікарі вміють.
Мамина сестра несколько суток мучилась, потом ребенок шел ножками вперед , ей распахали весь живот, когда уже ноги там показались.
У сестры потом постоянные проблемы с ногами.
Это не сейчас когда заплатишь 1500 за кесарево и тебе сразу красивый шов и все красиво и живот не торчит и шрам ниточка.
Едимнаморе• сегодня в 11:58
Ответ дляЯ Вас не боюся
Щоб я просто знала. Це нормально я вважаю.
Ясно, що тоді приватних клінік, типу Лелеки не було, і народжували як могли.
Автор, не перегибайте. Это всего лишь шипцы)
Сиджу тихенько• сегодня в 12:01
Сильвестр Сталлоне как пример использования щипцов в родах. Ему это нисколько в жизни не помешало.
Гарачий Чокалад• сегодня в 12:10
Ответ дляХикориДикори
Знаю.
І тоді були непогані лікарі, теж можна було заплатити, але тільки ’по блату’.
Покійна Елизавета ІІ народилася через КР у 1926 р. І мала ще меншу сестру.
Ясно, що у королеви-матері були найкращі лікарі.
Моя однокласниця народилася через КР і її мама має манюній шовчик, бо тато був’шишкою’ і домовився. У мами іншої однокласниці після КР страшенний шов через весь живіт, вона не домовлялася. :(
Я Вас не боюся
• сегодня в 12:14
Ответ дляМиллениалка
Зачем вы над ней насмехаетесь? Она и вправду пострадала в родах. У меня есть знакомая, мучается всю жизнь по неврологии, желудочки мозга разнесло по нехочу
Для деяких дамочок - поязвити в інтернетах під анонімами - єдина радість в житті)))
Я Вас не боюся
• сегодня в 12:15
Ответ дляМексиканочка
Так!!!! Саме так!!!!!!! Уффффф
Свідок Перемоги• сегодня в 12:32
Ответ дляSo_so
Ну там мама другая… она немного странная, я ж ничего не могу сказать. А в Киеве? Логопед был?
Лепетун• сегодня в 12:44
Девочки, вопрос такой. Влияет ли физическая подготовка женщины на роды? Легче ли рожать?
Файна пані• сегодня в 12:46
Ответ дляЯ Вас не боюся
І що робили?
Готуватися до пологів заздалегідь. Жінці самій вивчати як проходять пологи, що є нормою, а що ні. Хоча б почати з книг Мішеля Олена. Насправді, потужний період до п´яти годин у перших пологах – це норма, але в пологових у лікарів протоколи, тому вони й починають втручання. Знайдіть форум, де жінки і акушерки розповідають про досвід домашніх пологів (я не закликаю, я лише пропоную почитати про досвід) і здивуєтеся
Лепетун• сегодня в 12:46
Ответ дляСиджу тихенько
Так он мужик. Им вообще необязательно быть красивыми.
Джинци на Флісі• сегодня в 12:46
Ответ дляЯ Вас не боюся
Щоб ви заспокоїлись, я народжувала дитину, дитина застрягла, родова діяльність погана, роди більше 24 годин, епідуралка була, бо сильно низький поріг чутливості, тягнули вакуумом, давили на живіт. У лікарів просто істерика була, хоча вони і нічого не показували, але по очах було видно, збіглося купа народу.. Я розумію, що я з тих жінок, які просто раніше помирали разом з дитиною, і в них просто не було шансів без сучасної медицини. Так що скажіть своїй мамі і лікарям велике дякую, що ви живі, без дцп.
Замулена ріка• сегодня в 12:58
Ответ дляSo_so
Без щипцов могло быть дцп у Вас.
А могла и вовсе помереть вместе с матерью
Замулена ріка• сегодня в 13:50
Ответ дляЛепетун
Влияет эластичность тканей.
Мышцы, которые задействованы при родах, в обычной жизни никак не прокачаешь.
Также влияет психологическая подготовка. Прочтите ’Роды без страха’ Дик Рид. Небольшая книга, доступно онлайн.